Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, ciki lenne valakit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ciki lenne valakit erre megkérni úgy, h semmi mást nem akarok tőle?

Figyelt kérdés

Kicsit szőrösebb a popóm a kelleténél, és nem merem magamnak megcsinálni. Mennyire lenne szégyentelen, ha valakit ilyenre kérnék, holott alig ismerem?


Soha nem szexeltunk, nincs köztünk semmi. Ti ilyen kérésre forgatnátok a szemeteket?

Illetve ti kértetek már ilyesmi segítséget olyan lánytól, akivel semmi nem volt?


Van valakinek hasonló tapasztalata?



2022. febr. 25. 17:43
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez nagyon proli dolog, és undorító
Nem, nincs ezzel semmi gond, de én kimaradnék belőle.
Én pénzért bevállalnám, de minden más kizárva
Kipróbálnám, mert lehet hogy izgalmas. Hátha össze is bújunk.
Elméletileg nincs kizárva. Előny, ha vonzó is.
Akár még egy hapsinak is, én magában a meztelenséget nem szexualizálom
25 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Ha olyan a viszony. Nekem izgi lenne. És lehet több is lenne.
2022. febr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Hú, én ezt a szőr eltávolítást nagyon magánügynek tartom. Semmi izgatót nem találok benne, sőt, inkább visszataszító. Amúgy nem tudom miért kell félni tőle, más is meg tudja csinálni magának. Vagy ezután mindig meg akarsz kérni random, ismeretlen embereket?
2022. febr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Bármikor bárkinek. Nem értem mi ezzel a probléma. Nem kell a meztelenséget szexualizálni, ennyi.
2022. febr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Hát hamár felhozódott a téma, hozzám is lehet jönni, de fűkaszával. 🙄
2022. febr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ha már van valaki, akivel eleve intim a kapcsolatotok, akkor ez beleférhet.

De ezzel indítani elsőkörben számomra elég fura.

Valljuk be elég átlátszó is a kérés, hiszen szerintem te is tudod, hogy, ha egy nagyobb tükörrel szembe leülsz széttárt lábbakkal egy törcsire, akkor simán megtudod oldani.

2022. febr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Én a pénzt, amit kibsznék ilyenkor eszközökre egy kicsit kiegészítve kibsznám inkább kozmetikusra, aki zárt ajtók mögött egy hónapra eltűntetné.
2022. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Erre van az intim gyanta!

Alig ismered,meg a többi.

2022. febr. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Leginkább a 3-asé tetszett 😍


5ös válaszoló, szerintem nem vetted figyelembe hogy emberek vagyunk, és nem futószalagon gyártott gépek. Van aki ebben erősebb, van aki abban jobb, mások ezekben a dolgokban gyengébbek de például nem gyanakvóak és nem rossz-indulaúa/hiszeműe-k.


Lehet, hogy csak magadból indultál ki ezzel a mondattal:


"Valljuk be elég átlátszó is a kérés"

2022. febr. 27. 14:53
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok. Abból indultam ki, hogy ebben a kategóriába tetted fel a kérdést. Ebből arra következtettem, ha ilyen intim dologra szeretnél valakit megkérni, mint a s*ggszőrtelenítés (úgy hogy közben alig ismered, gondolom messziről tetszik neked a lány), és nem kozmetikushoz mész el vele, akkor lehet azért ebben egyfajta hátsószándék, nem?

Ezért gondoltalak inkább lebeszélni erről. Ha valaki tetszik, akkor ne így udvarolj neki. Ha félreértettem, akkor ne haragudj. De ha tényleg, csak egy ártatlan szexualizálástól mentes popó csupaszítást szeretnél és tényleg sehogy nem megy egyedül, miért nem szakembert kérsz meg?

2022. febr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 lpeter87 ***** válasza:
Ha lány vagy írj privátot én megcsinálom neked :D
2022. febr. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!