Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megláttam Tinderen a szomszédo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megláttam Tinderen a szomszédomat, szerintetek jobbra húzzam? Milyen dolog sülhet el rosszul?

Figyelt kérdés

Szeptemberben a szomszédba költözött egy srác, nem teljesen a szomszéd, hanem egy háztömbben lakunk, csak én a harmadikon, ő pedig legfelül az ötödiken.


Köszönni szoktunk egymásnak, nagyjából ennyi.


Most viszont feldobta Tinderen, nem tudtam, hogy Ő is meleg, és elgondolkoztam, hogy esetleg jobbra húzzam-e, vagy küldjek neki esetleg egy szuperlájkot?


Vagy kövessem be Instagrammon?


Én aktív vagyok, a leírásából azt olvasom, hogy Ő passzív, tehát ez nem lenne gond.


2022. okt. 23. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne nekünk kelljen már eldönteni, mint az óvodában.
2022. okt. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az jobb kérdés hogy ő is jobbra fog-e húzni téged
2022. okt. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Komolyan?

Új vagy még a Tinderen?

Én oda sem nézek, csak gyorsan ledarálom az ingyenesen járó limitet. Aztán aki visszajelöl akkor majd eldöntöm hogy írok e neki vagy sem? Dinamittal kell halászni, tapasztalatom szerint 90%-ban még match után sincsen még beszélgetés sem.

Húzd jobbra. A többit meg majd megbeszéljük ha van egyezésetek.

2022. okt. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár fogalmam sincs, hogy mi az a jobbra húzás vagy szuperlájk, de szerintem csináld úgy, hogy biztosan tudjon rólad, aztán legközelebb, amikor találkoztok a lépcsőházban, figyeld a reakcióját.
2022. okt. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem húzd jobbra nincs veszíteni valód
2022. okt. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
mikor én tindereztem, akkor sajnos hetero srácokat is feldobott, nem értettem, hogy.. ők sem..
2022. okt. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
A tinder szar
2022. okt. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a "szuperlájk" az volna, ha nem csak összefutnak a lépcsőházban, hanem még egy pár szót beszélgetnek is.


Nem fér a fejembe, hogy miért egyszerűbb teljesen ismeretlen emberek tanácsát kérni, mikor szinte egymás mellett laknak azok, akikről a kérdést felteszik.


Két éve, a 'Covid csúcsán' cserélték a házban, ahol lakom, az összes postaládát újra. A régieket elvitték, az újakat egy, végre átlátható rendszer szerint fel is szerelték. (Mindenki érti a rendszert, mondanom sem kell, hogy az az egy valaki, aki nem, az a postai kézbesítő. :-D )


Minden új postaláda zárjába beletették az új kulcsokat, szám szerint kettőt. Egy hét alatt szinte minden lakó megtalálta a saját, az új postaládáját és a kulcsot is elvitte magával (ebben a lépcsőházban 29 lakás van, a másikban talán 32).

Az alattam lakó volt a legjobban megrémülve, mikor becsöngettem hozzá, hogy egy másfél hete fityeg a kulcsa az új levelesládában. Péntek este volt, így a mezúzát az ajtófélfán megérintettem, valószínűleg sabbatot ültek. Olyan boldog volt, hogy megkapta az új kulcsát, hogy nehéz lenne leírni.


Igaz, hogy sokat rizsáztam, de kedves kérdező, nem gondoltál arra esetleg, hogy BESZÉLJ, kommunikálj a sráccal???


Biztos egyszerűbb a telefont cirógatni, de a magam részéről inkább megvárnám a kapualjban vagy felcsöngetnék hozzá, mert vagy régimódi vagyok, vagy pedig szeretek beszélgetni másokkal…


P.S.: AZ 1-es hozzászólónak igaza van, a többiek véleményéhez sajnos nem tudok hozzászólni.


A kérdezőnek sok sikert kíván egy negyvenes, vén sz@r... :-D

2022. okt. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!