Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ilyen van? Romeon csak megnézn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen van? Romeon csak megnéznek és semmi írás,Tinderen meg 1 nap alatt lassan 100 darab lájk a profilomra?

Figyelt kérdés

Van olyan hogy csak véletlenül lájkolnak?

Évek óta fent vagyok Romeon,de az utóbbi időben semmi. Csak akiket megismertem azok haverkodnak velem. Van aki megnéz de semmit nem,van aki csak azért ír hogy beszóljon valamit méregetés képen...

Nem dicsekvés képen írtam ki,de létezik olyan hogy egyik oldalon ronda vagyok a másikon meg "helyes"? Vagy csak a közösség más?



2022. jún. 20. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
A 100 like után lett valami?! Vagy csak random huzigált mindenki jobbra és ennyi. Mert akkor sok értelme nem nagyon van annak sem.
2022. jún. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
97%

Nem hiszem hogy ennyi ember random jobbra húzná a kérdezőt...

Vagy az van hogy új a profilod ezáltal több embernek feldob,mint új felhasználót,eleinte a Romeon is így van.


Vagy pedig az hogy a Romeo alapból már egy selejt,és nincsenek ott Tinderen az önimádó kamus ecsetfejű vidéki díszb@ik,akiknek csak saját maguk jönnek be.. xD

2022. jún. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A romeo már nagyon lapos, évek óta ugyanazok az arcok, kevés a új ember ott. Látszik, hogy milyen katasztrofalis a meleg ismerkedés. Tinderen nekem is elég hamar meglett a 100 lájk, de match csak nagy ritkán van. Viszont Tinderről még talán randim sem volt, talán egy.
2022. jún. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!