Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tudnátok segíteni? Rosszul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni? Rosszul érzem magam nagyon

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már lassan 1 éve beszélek, találkozni meg egy fél éve kezdtünk.


Imádom! Nagyon sok közös érdeklődési körünk van. Viszont a másik oldala az éremnek, hogy egyátalán nem ismerjük egymást. Ez egy olyan felszínes kapcsolat. Néha egy hónapba 1x összeugrunk dugni, és ennyi. Próbáltam elhivní több helyre, sikertelenül. Nyilván megértem, hogy nem tud, nem ér rá stb. Végülis lehet hibás vagyok, hogy én egy füttyére már ugrok is mindig!


Nekem ő volt az első mindenben, én neki nem. Ennek az elején volt, hogy bevallotta más sráccal is összejár. Nekem már akkor nagyon rosszul esett ez, nem mondtam neki. Azóta ez rátette a pecsétet a dologra. Még ha nem is mondja, nem vallja be, de tuti van neki más is, de nem firtatom(láttam használ tindert, grindert) .


Az utóbbi időben elkezdtem érzéseket érezni iránta, amit lehet nem kellett volna elmondani neki. Különösebben nem érdekli úgy veszem észre. Én meg beledöglök ebbe az egészbe. Nem tudom mit kellene tennem. Szeretem, nem szeretném ha ennyi lenne. De azt is belatom, hogy ebből sose lenne ennél több, és ilyenkor meg úgy hagynám az egészet a picsăba.


Ti mit tennétek? Valaki járt már hasonlóan?

22F



2022. máj. 28. 10:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Hagyd a picsába! Ilyen emberbe felesleges időt, energiát fordítani.
2022. máj. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

Szia :)


Szerintem a srácot elkell engedned. Mivel már beszéltél vele, hogy neked ez így nem jó stb. és nem történt változás ezért nem is várhato, hogy változtasson. Az meg, hogy más pasik is vannak az életében kissé problémás. Amúgy hány éves a másik fél?

2022. máj. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Pár évvel fiatalabb nálam
2022. máj. 28. 10:36
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Annyira jo, hogy vannak ilyen sracok:) szerintem a partnered hulye ha nem vesz teged eszre az oszinte erzelmeiddel. En nem kaparnek utana, engedd el, talalsz nala jobbat!!:)
2022. máj. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó hogy elmondtad neki, de mivel nem érdekled, ezért felejtsd el. Elhiszem, hogy sz*r, de ez van. Ne alázd magad, mert ez sokkal rosszabb. És amint elmúlik majd ez az érzés benned, akkor rájössz, hogy mennyire gáz így epekedni másokért. Egyértelmű, hogy nem kölcsönösek az érzései, így nem is kell erőltetni.
2022. máj. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Elnesélem az én sztroim. Az elsö srácba belezúgtam én is anno. Pár hónapig összejártunk, úgy tűnt hogy lehet belöle valami hosszabb komolyabb kapcsolat. De elkezdett távolodni. Kevesebbet irt, kevesebbet találkoztunk. Nekem nagyon rossz volt. Végül felhoztam neki a dolgot, és még ha nem is én mondtam ki, de valahol én akartam azt hogy vége legyen, mert nem birtam volna tovább ezt vele. Fél évig nem találkoztam senkivel, de még utána is amikor igen, akkor is ö járt a fejemben és még ma is eszembe jut néha. De már nem fáj! Pedig a munka helye elött megy el a buszom minden nap. Nehéz volt elengedni, de sikerült.

Én csak azt tudom tanácsolni, hogy te is próbálj meg tovább lépni. Engedd el. Tarts wgy kis szünetet, a felszabadult energiád fektesd bele valambe (sport, tanulmányok, más barátok akikkel eltávolodtatok kicsit). Majd ha ugy érzed hogy készen állsz, kezdj el ismerkedni. Hidd el idö el könnyebb lesz.

Tudom nehéz, nekem is az volt, de tul fofod élni, és találni fogsz olyat aki viszonozza! Kitartást! :)

2022. máj. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos gyakran tapasztalt általánosság az, hogy aki lesz..ja az embert, aki átvág,stb, az után sóvárognak,futnak, epekednek a legtöbben.

Mert aki nem ilyen, az "unalmas pasi".

2022. máj. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én jártam hasonlóan, de a te esetedben szerintem felejtős ez a srác!

Nálunk is hasonló volt a felállás annyi különbséggel, hogy mikor én vallottam szerelmet a szexhaverom nem reagált sehogy majd pár hét múlva azt mondta próbáljuk meg. Egy ideje szerencsére működik is, ő 30+os.

Nem tudom a te partnered megért-e egy komoly kapcsolatra vagy egyáltalán akarja-e. Ha egy valamit tanácsolhatok vegyél vissza és ne legyél mindig elérhető! Így vagy elindul benne valami érzelem irántad vagy nem és akkor te is le tudod zárni vagyis le KELL zárnod ha nem akarsz jobban sérülni...

2022. máj. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Koccolni kellett volna már régen, és olyan után menni, aki értékel téged. De ha ez izgat téged, akkor bocs'!
2022. máj. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%
Ne baszogassatok ha egyszer szereti. Bar gondolom ez sokaknak ismeretlen fogalom. De en is mondjuk azt mondom, hogy hagyjad annyi normalis srac van meg (vagyis probalom en is ezt hinni)
2022. máj. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!