Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Rosszul érzem magam amiért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érzem magam amiért passzív vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerelmes lettem egy srácba és azért nem jött össze velem mert ő a passzív szerepre is vágyik. Egyszer lefeküdtünk és már mással van. Nagyon rossz mert legszívesebben uni lennék de nem tudom megtenni nem vonz hogy én dugjak... csak, hogy engem...

20F


2020. dec. 19. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem szeretett amúgy sem, hiszen már mással van. A szerelem elveszi a racionális gondolkodásod. Jobb is, hogy így alakult. Mégha most magadat is hibáztatod. Aki szeret az elfogad olyannak, mint amilyen vagy. Ne csüggedj, majd találsz jobbat.
2020. dec. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jobban jártál hidd el, amúgy sem szeretett volna.

Én összejöttem uniként egy sráccal, aki aktív, de teljesen belezúgtam, úgyhogy most passzív vagyok, ami egy totál új helyzet nekem, sosem gondoltam volna, hogy ilyenbe bele fogok menni, de jó vele a szex, jó ha itt van, jó együtt aludni, boldog vagyok, úgyhogy miért ne?

Keress magadnak egy olyan fiút, aki olyan dolgokat tesz meg érted, amiket önmaga sem gondolt volna. :)

2020. dec. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg kellett volna próbálni. Nem szabad szerintem ennyire görcsösen ragaszkodni ezekhez a szerepekhez. Ez csak egy preferencia nem a személyiségedet kellett volna megváltoztatni. Lehet hogy kiderült volna hogy tényleg nem illetek össze de legalább megpróbáltad volna így meg most vágyakozol meg mi lett volna ha...

A jövőben vedd lazábbra szerintem.

2020. dec. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ebben az esetben inkompatibilisek vagytok...olyan pasit kell keresned, akivel összeilletek ~ ilyen szinten is ~.
2020. dec. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!