Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehet, hogy rosszul tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy rosszul tudok valamit?

Figyelt kérdés

Biszex hapsi vagyok. Regisztráltam egy társkereső oldalon ahol az adatlapon látszik, hogy ki milyen partnert keres. Esetemben én aktívat keresek, de mégis sok passzívtól kapok üzenetet amit nem értek?!

Szeretek kölcsönösen orálozni, simogatni-smárolni, nyalatni és természetesen dugatni. Amit nem csinálok szexuálisan az a nyalás és dugás. Ezt hívják úgy, hogy Passzív. Vagy nem???



2018. júl. 11. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jól tudod. Csak társkeresőkön sokan leszarják az adatlapot, és írnak ész nélkül. Én is passzív vagyok, volt, aki alig akarta megérteni, hogy én nem dugom meg őt.
2018. júl. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Buran ***** válasza:
100%
Tapasztalataim szerint van egy erős réteg, aki konkrétan meg se nézi az adatlapodat, hanem képek alapján dob egy üzenetet, vagy bejön, vagy nem alapon.
2018. júl. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!