Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Uni létemre miért érzem magam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uni létemre miért érzem magam rosszul attól, ha kinyalnak?

Figyelt kérdés

Aktívként szívesen kinyalom a partnerem penetráció előtt.

De amikor rám kerülne a sor nem szeretem.


Egyszerűen szégyellem a fenekem, vagy nem is tudom.

Pedig vágyom rá, hogy mindkét szerepben legyek.


Ez valami szorongás?



2021. márc. 6. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Csak lazulj el és élvezd 😉
2021. márc. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 KittyhOWO ***** válasza:
96%
ugyan nem vagyok meleg még csak férfi sem vagyok azonban amikor nálunk fordult elő ilyesfajta probléma én azt hiszem kicsit szégyelltem magam és úgy éreztem mintha nem lenne elég tiszta ott alul annak ellenére, hogy teljesen meg voltam mosakodva
2021. márc. 7. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

Egyszerűen van benned egy kis szorongás. Próbálj kicsit lazulni, és hagyd magad.

Uhh engem piszokul felizgat ha kinyal a partnerem. Persze én is szívesen viszonzom neki.

2021. márc. 7. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Feszült vagy
2021. márc. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Attól hogy uni vagy miért kellene kötelezően élvezned ha kinyalnak?
2021. márc. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló helyzet volt, nekem az segített hogy miközben a partner csinálta, elképzeltem ahogy csinálja, vizualizáltam a helyzetet, és ez valahogy megváltoztatta hogy hogyan éltem meg a helyzetet és akkor sokkal jobb érzést váltott ki belőlem ahogy csinálta. Tudom furán hangzik de működik, mert elvonja a figyelmed a dolgokról amik zavarnak az aktuális helyzetben. Próbáld ki, hátha neked is bejön.
2021. márc. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!