Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tudnátok segíteni? Rosszul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni? Rosszul érzem magam nagyon

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már lassan 1 éve beszélek, találkozni meg egy fél éve kezdtünk.


Imádom! Nagyon sok közös érdeklődési körünk van. Viszont a másik oldala az éremnek, hogy egyátalán nem ismerjük egymást. Ez egy olyan felszínes kapcsolat. Néha egy hónapba 1x összeugrunk dugni, és ennyi. Próbáltam elhivní több helyre, sikertelenül. Nyilván megértem, hogy nem tud, nem ér rá stb. Végülis lehet hibás vagyok, hogy én egy füttyére már ugrok is mindig!


Nekem ő volt az első mindenben, én neki nem. Ennek az elején volt, hogy bevallotta más sráccal is összejár. Nekem már akkor nagyon rosszul esett ez, nem mondtam neki. Azóta ez rátette a pecsétet a dologra. Még ha nem is mondja, nem vallja be, de tuti van neki más is, de nem firtatom(láttam használ tindert, grindert) .


Az utóbbi időben elkezdtem érzéseket érezni iránta, amit lehet nem kellett volna elmondani neki. Különösebben nem érdekli úgy veszem észre. Én meg beledöglök ebbe az egészbe. Nem tudom mit kellene tennem. Szeretem, nem szeretném ha ennyi lenne. De azt is belatom, hogy ebből sose lenne ennél több, és ilyenkor meg úgy hagynám az egészet a picsăba.


Ti mit tennétek? Valaki járt már hasonlóan?

22F



2022. máj. 28. 10:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
8%
Ez nem szeretet, ez egy abnormális vagy csupán.
2022. máj. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
97%

Nem akarok nyers lenni, mert megértem hogy a kérdező szenved a dologtól, de elég sokan elhordták a másik srácot mindennek, amit én nem értek.


A leírásod alapján nekem úgy tűnik hogy csak szexbarátok voltatok/vagytok. Ez esetben hacsak nem kötöttétek ezt ki, szerintem nem várhatod el tőle, hogy csak veled szexeljen még ha ez zavar is téged.


Furcsállom egy kicsit, hogy azt írod hogy nem firtattad a dolgot nála. Szerintem pont hogy az őszinte kommunikáció tudja csak megoldani a problémád, vagy így vagy úgy. Jól tetted hogy elmondtad neki, hogy mit érzel iránta. Beszélj vele megint és kérdezz rá konkrétan hogy ő hogy gondolkodik a jövőtökről.


Ne vedd rossz néven, de a leírásod alapján nem gondolom hogy hibás lenne a partnered. Neki ugyan úgy megvan a joga ahhoz, hogy csak szexbarátságot akarjon tőled mint amennyire neked ahhoz, hogy párkapcsolatot akarj. De ezt muszáj lekommunikálnotok.


Fiatal srác vagy, rengeteg dolog áll még előtted. Felesleges lenne esetleg éveket eltöltened egy ilyen se veled se nélküled szituációban.

2022. máj. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki írt! Szerintetek megmutassam neki ezt?
2022. máj. 28. 18:26
 14/20 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy, csak sz*rd le a fenébe. Engedd el és ennyi.
2022. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
96%

Beszéltél vele? Történt valami változás?

Egyébként szerintem is hagynod kellene ezt az egészet, nem értékel téged.

2022. máj. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem meg adj neki időt.

Inkább azzal foglalkozz, hogy TE kívánatos legyél neki. Vagyis viselkedj úgy, hogy fel lehessen nézni rád, legyenek társadalmi kapcsolataid, legyél ápolt, sikeres, vidám, és ami fontos, legyél egy kicsit elérhetetlen is. Ez be fogja vonzani a pasikat, mert ez a siker kulcsa.

2022. máj. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
97%

"Inkább azzal foglalkozz, hogy TE kívánatos legyél neki"


K*rva értelmes tanács, tényleg. :D Fel kéne fogni, hogyha nem kell neki, akkor nem kell. Ott vannak a jelek, csak meg kéne tanulni olvasni másokról és elfogadni, hogy a nem, az nem. Nem fogja megváltoztatni a véleményét az, hogy kívánatos, vagy sem. Senki után nem kell futni, hanem elengedni a p*csába. Olyannal akarj kapcsolatot, aki szintén érdeklődik irántad és akar is veled lenni. A többi az kuka és nem ez a megoldás, hogy olyanért epekedsz, amit nem viszonoznak. Ezt felejtsd el, mert gáz.

2022. máj. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos elkell engedned.
2022. máj. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
91%

Kérdezd meg magadtől mit szeretnél, mire vágynál?

Nem tudom hogy most újat mondok de ez egy tipikus "csak szex más semmi" kapcsolat. Nem fog sose többet érezni irántad, mert itt csak egymást használjátok egy bizonyos célra ami a szex, ha jó a szex akkor egészségetekre de ha te ebbe érzelmileg kikészülsz hagyd abba a dolgot most. Mindig lesz majd valaki aki azért fog szeretni amilyen vagy úgy ahogy vagy teljesen felesleges mások után lihegni.

2022. jún. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
97%
6-os teljesen igazad van, én is így voltam.
2022. jún. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!