Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit akart a meleg közösség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akart a meleg közösség kompenzálni azzal, hogy mesterségesen megalkották az aktív és passzív kategóriákat? Így akarják eljátszani, hogy az ő kapcsolatuk egyenlő a heteróékkal?

Figyelt kérdés

Meleg vagyok, nem tartom magam se aktívnak, se passzívnak, se uninak. Egy egyszerű ember vagyok, aki azokkal akar találkozni, akik tetszenek neki. A fejemben meg se fordul olyan butaság, mint egyesek fejében a meleg közösségben, hogy "mit csinálnánk, ha másra vágyunk".

A többi meleg (tisztelet a kivételnek) miért akarja mégis besorolni magát az egyik kategóriába? Eleve miért alkották meg a melegek a férfi és női szerepnek megfelelő kategóriákat a meleg közösségben? Miért akarják a végbelet a hüvelynek megfeleltetni? Mielőtt letagadnátok, közölném, hogy a melegek saját szóhasználata egyértelművé teszi, hogy ezt a megfeleltetési vágyat nem csak kitalálom. Úgy beszélnek a melegek az anális szexről, mintha AZ lenne a szex, és a szopás csak petting. Miközben pontosan tudjuk, hogy az anális szex is csak petting.


2022. okt. 22. 21:40
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Nem "valami" miatt, hanem miattatok.
2022. okt. 23. 12:56
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nem is szeretném, hogy ilyen lényhez közöm legyen! :D
2022. okt. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Neked elsősorban saját magaddal van bajod, sajnos nem is kicsi. Hiába hibáztatod az egész világot az nem fog megváltozni miattad soha.
2022. okt. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
Olvasom a kérdezöt, az analis szex miért is petting? Amikor végre a vágyaknak megfelelöen történik a szex és megszünik a vágy. Értem én hogy az anusz nem erre való, de vannak akik ismerik ennek korlátait és használatát. Ettöl függetlenül én minden olyan aktust szex-nek nevezek ahol legalább az egyik fél kielégül. Vagyis eléri a szex utáni 'vágytalan' állapotot.
2022. okt. 24. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
mit faj az neked, hogy masok mit csinalnak?!
2022. okt. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

#34


Homlokegyenest az ellenkezőjét írod a valóságnak. Pont amellett érvelek, ami mellett te, erre idejössz ezzel a szöveggel, hogy szerintem az anális szex petting.

2022. okt. 24. 09:57
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, legálabb arra emlékeznél, amit te magad írtál.


"Úgy beszélnek a melegek az anális szexről, mintha AZ lenne a szex, és a szopás csak petting. Miközben pontosan tudjuk, hogy az anális szex is csak petting."

2022. okt. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

#37


Ha tudnál mondatokat kontextusukban értelmezni, akkor rájönnél, hogy abban a hozzászólásban pont azokat próbálom megcáfolni, akik csak az anális szexet tartják szexnek.

2022. okt. 24. 13:09
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
Menthetetlen vagy.
2022. okt. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézz már mindenkit hülyének.
2022. okt. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!