Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a legjobb módja az ánusz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb módja az ánusz tisztítására?

Figyelt kérdés
Milyen eszközt ajánlanátok hozzá? Láttam többet szex shopokban (online),esetleg valakinek saját tapasztalat ?

2022. szept. 25. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szappan, melegvíz
2022. szept. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Zuhanyrózsa
2022. szept. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis beöntő tisztító amit lehet a netről rendelni, benne langyos víz, én ennyit szoktam.
2022. szept. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

pl ez ? : [link]



A zuhanyrózsa esetében könnyebben "túl moshatom" magam, jól tudom? Míg a fentebbi esetében nincs ilyen probléma.

2022. szept. 25. 18:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Én ezt használom #3-as voltam

2022. szept. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Zuhanyrózsával ne, könnyen leforrázhatod a beled és akkor annak annyi. Patikai 10-13 méretű körte fecskendő és langyos víz. Semmi más nem kell ehhez, még sók sem. Gyakran és sokat fogsz utána pisilni de ez hamar elmúlik és akkor van rendben.
2022. szept. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!