Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik a legjobb folteltávolító?

Melyik a legjobb folteltávolító?

Figyelt kérdés
Olyat keresek, ami mindent kiszed, minden foltot pl. Olaj.

2021. máj. 5. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, ami mindent kiszed, a folttól függ, hogy mi jó hozzá.
2021. máj. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Olló.
2021. máj. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lidlben kapható nagyon jó, olajra jó a mosogatószer is.
2021. máj. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Olaj cikis, a legrosszabb. Mosogatószer, trisó. A többire én epeszappant használok.
2021. máj. 6. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is epeszappant használok.
2021. máj. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ecetes olló mindent visz. Még a beszáradt pillanatragasztót is!
2021. máj. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kb. 30 éve mosok. Ebből 25 évet csak mosóporral mostam, mindig is külön színeset, külön fehéret vettem. Általában Arielt, vagy Persilt, régebben a Tide-ot, amíg kapható volt Magyarországon. Soha semmink nem maradt foltos mosás után, minden háztartási, udvari, játszótéri, sulis-ovis foltoktól könnyedén megszabadultam.

Aztán engem is elkapott ez a mosókapszulás őrület, kipróbáltam. Hónapokig próbálgattam, és egyre elégedetlenebb voltam vele. Utána kipróbáltam a folyékony mosószereket is, amik általános, egyszer hordott ruhákra jók voltak, de egy fűfoltos zoknival, vagy egy borfoltos terítővel már nem küzdöttek meg.

Így jó pár év próbálkozás után visszatértem a mosóporhoz, annyi kiegészítéssel, hogy a kényesebb kötött ruhákhoz, nadrágokhoz folyékony Perwollt használok.

Konyhai zsíros foltokat mosogatószerrel szoktam előkezelni.

2021. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

A Lidl ben kapható w5 (por állagú) nekem bevált, két kanállal teszek az áztatós vízbe, hagyom ázni egy éjszakát és hosszabb 60 fokos programon kimosom és semmi nem marad foltos!

2021. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sodasan Flecken-Gel

Teljesen környezetbarát

2021. jún. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!