Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tennél ha megcsókolna a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha megcsókolna a lány barátnőd pedig tudja, hogy meleg vagy?

Figyelt kérdés

2022. júl. 15. 16:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
És ha minden heteró férfi aki eddig megtetszett neked beverte volna az orrod, kíváncsi vagyok akkor is ilyen erőszakigenlőek lennének e a válaszok.
2022. júl. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
97%
#21 Attól hogy tetszik valaki nem fogom egy random pillanatban lekapni főleg úgy hogy tudom hogy heteró (bár ha tudom hogy meleg akkor sem mert nem egyezett bele) Ha mégis ilyet tennék akkor megérdemelném hogy beverjen egyet.
2022. júl. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
88%

21. Itt nem megtetszésről van szó, hanem arról, hogy valakit megcsókolnak. Nem tudom eldönteni, hogy troll vagy, esetleg tényleg nem látod a különbséget.

És igen, ha hetero férfit is szexuálisan zaklatnak, akkor nyugodtan verje be a zaklató képét.

Ez nem olyan, hogy belezúgtál valakibe és vonzódsz hozzá. Teljesen rendben van, ha érzünk dolgokat. De teljesen más történet, ha a másik beleegyezése nélkül rámászunk. Ha egy férfi visszaélne az erejével, akkor gondolom téged sem zavarna, ha valaki leszedné rólad, akár erőszakkal.

2022. júl. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
Aki megüti a másikat azt fel kell jelenteni,ennyire egyszerű.
2022. júl. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
96%
"Az egyiket bünteti a törvény, míg a másikat nem." Mit NEM büntet? Azt hogy valaki erőszakosan rád mászik? És nem, nem "csak" egy csók, hanem szexuális zaklatás mivel a másik beleegyezése nélkül történik.
2022. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
26%
Nincsenek lány barátaim, csak olyanokkal barátkozok, akiket alkalomadtán le is szophatok.
2022. júl. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem eléggé sokkolna a dolog, de nem tudom, mit tennék.
2022. júl. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!