Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tennél ha megcsókolna a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha megcsókolna a lány barátnőd pedig tudja, hogy meleg vagy?

Figyelt kérdés

2022. júl. 15. 16:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Udvariasan hagynám, aztán igyekeznék hogy ne kerüljünk többet ilyen helyzetbe.
2022. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%

Ez velem megtörtént.

Elég nagy csalódás volt, mert egy nagyon gyenge pillanatomban tette egy olyan lány, aki előtte mindig azt hangsúlyozta, hogy támogat, megért engem és tudott arról is, hogy milyen problémákkal kűzdök és hogy egy ilyen "akció" nagyon ártalmas lenne. Azzal magyarázta, hogy szeret. Én úgy éreztem, hogy rohadtul önző és elárult. Megszakadt a barátságunk.

2022. júl. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%

Elhúzódnék, és eléggé számonkérném/kiosztanám, hogy ez mi volt?


(fordított esetben a nők már nemi erőszakot kiabálnának...)

2022. júl. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
6%
#3, akkor elég bunkó barát vagy. Barátokkal nem bánunk így, pláne nem ócska sztereotípiákra hivatkozva. Ha úgy is meleg vagy, javaslom ne is barátkozz lányokkal.
2022. júl. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
4: ha te melegként lányokkal akarsz csókolózni, egészségedre. a többség biztosan nem.
2022. júl. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
98%
#4 Miért te mit reagálnál (feltétetelezem hetero férfi vagy) hogyha megcsókolna egy férfi? Gondolom nem annyira tetszene…
2022. júl. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%

Meleg férfi vagyok, de a barátaim, akár férfiak akár nők azért a barátaim mert fontosak nekem. Aki meg fontos nekem azt nem fogom lealázni sem kiosztani.


A körülményeket is figyelembe kell venni.

Pl.ha a lány barátom részegen csókolt meg, akkor lehet hogy kijózanodva számára is kényelmetlen lesz a helyzet, ilyenkor a barátságunkra való tekintettel illik szépen megbeszélni és eltekinteni a dologtól.


Vagy ha pl.szakítás után van és zavarodott, ezért csókolt meg akkor szintén aljasság lenne belérúgni még egyet . Ilyenkor szintén megbeszélni vele ha lenyugodott és barátilag maximálisan mellette lenni, vígasztalni.


Vagy ha netán belém szeretett, akkor sem kell megalázni és letámadni, elvégra az érzelmeknek nem lehet parancsolni. Velem és veletek is megesett már hogy pl.heteró férfiba habarodtunk bele. Ezért még tiszteletben kell tartani az emberi méltóságát.


Persze ha egy random nő csókol meg ott lehet kicsit erélyesebbnek lenni, de akkor sem vadember módjára. Viszont a kérdésben barátról volt szó.

2022. júl. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
87%
2022. júl. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
96%
8-as, ez tetszett! :D
2022. júl. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
9%
Amit a 8-as linkelt az bűncselekmény. Kultúrember nem csinál ilyet.
2022. júl. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!