Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az egyik legjobb barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik legjobb barátom megpróbált megcsókolni, de nem emlékszik rá, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval, megvan a szitu, szilveszter éjjel, mindenki is szétcsapva, természetesen a barátom is. A lényeg az, hogy nem volt magánál, és úgy próbált megcsókolni, de elkaptam a fejem (voltak ott mások is), és rögtön utána kiment hányni, és az egészből semmire ssem emlékezett. Amit még tudni kell, hogy én magam biszexuális vagyok, és a barátom tetszett is nekem, de már kezdtem volna túllendülni rajta, erre ilyet csinál. Utána elmeséltem neki, de nem tudta megmagyarázni, állította hogy hetero és nagyon-nagyon részeg volt. Meg kéne vele beszélnem az érzéseimet? Attól félek, hogy a barátságunkat tönkretenné, én pedig nem akarok se neki, se senki másnak problémát okozni, de eléggé emészt ez a téma, azt akarom, hogy vége legyen, lehetőleg jó végkimenetellel. Mit gondoltok?

2021. febr. 9. 00:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanam neki.
2021. febr. 9. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha azt mondja hetero akkor hiába mondod neki.


Hisz akkor élne a helyzettel hogy felhoztad neki a témát és kétértelmű nyilatkozatot adna legalább.


De így, szerintem csak magadat égetnéd.

2021. febr. 9. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Persze nem akarom égetni magam, valszeg úgysem lesz semmi belőle. Inkább csak magam miatt mondanám el, és van olyan jó barátom, meg van is olyan értelmes, hogy tudja kezelni, de utána lehet mégsem nézne rám többet ugyanúgy. Nyeh. Sztem még várok vele kicsit, hátha elmúlnak az érzések :)

2021. febr. 9. 08:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy biszex vagy egyszerübb volna elmondani, mint titkolózni ha már a barátod.

Ha meg e miatt elhagy, inkább örülj neki hogy nem feleslegesen barátkozol olyanokkal akik nem érdemesek rá.

Kétlem hogy dobná ezért a barátságot.

2021. febr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Meleg22 ***** válasza:
100%

Nem dobná ezért a barátságodat az biztos, nem votl még olyan barátom akit amikor megtiszteltem azzal hogy elmondtam neki hogy meleg vagyok, nem a tiszteletét fejezte volna ki, kérdezgetett szépen lassan néha egykét dolgot meg ilyenek, és kész, elfogadja..


Egy bisexualitást talán még könnyebb is bevallani, hisz van közös témátok ígyis úgyis..:)

Többet talán nem érdemes egyszerre rázúdítani, az is lehet hogy az alkohol hatására egy rég elfolytott érzelme tört ki belőle ott, elvégre egy hetero srác nem kezdeményezik csókot egy másik srác felé bármennyire is ittas...:D legalábbis én így tapasztaltam a tinédzser éveim alatt..:(xDD:D:D:(


Szóval, had eméssze meg hogy amúgy nem ítélnéd el, ha elmondana neked valamit, szal ha csak a bisexualitásod mondod el neki, majd idővel, egy másik pillanatban lehet beismer magáról valamit neked, mert te is megbíztál benne, és elmondtad a titkodat..:)

Nem azt mondom hogy támadd le ezzel az infóval, de biztos találsz rá megfelelő pillanatot hogy amúgy jelezd irányába hogy te mindkét nemet vonzónak tartod.^^, :)


A többi pedig többé már nem csak rád van bízva..:P

2021. febr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Béla211 ***** válasza:
100%
Szerintem lehet úgy berugni, hogy olyat akkar megcsókolni akihez nem vónzoszt. Én meleg vagyok,de megakkartam csókolni egy lányt. 3 óra teljesen kieset semmire nem emlékszem arra sem, hogy meg szeretem volna csókolni. Szerintem van olyan, hogy nincsen igazából vágy csak valami miatt csinálod. És hogy tényleg nem emlékszel rá.
2021. febr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A barátom igazából tudja, hogy biszexuális vagyok, ezt elfelejtettem leírni, sry. Lehet, hogy ezek után részegen úgy gondolta hogy úgyis mindegy (csókoltam már fiút, ezt ő is tudja... kb mindent tud rólam a fentieken kívül xd), és kapott az alkalmon, vagy vmi ilyesmi. Ami vicces, hogy ugyanazon az estén ott sírt kb a vállamon, mert aki lányba szerelmes volt, az nem szerette őt viszont... mindkettőnknek eléggé fucked up személyisége van, azt hiszem xd (itt nem a szerelemre gondolok... bár az is egy elbaszott dolog xd)


btw köszönöm a válaszokat, nagyon jól esnek! (hug)

2021. febr. 9. 18:10
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy bejössz neki, lehet hogy nem. Az a baj ezzel, hogy amíg ő maga nincsen tisztában az érzéseivel, te tehetsz bármit, változni nem tud a dolog.

Szerintem a melegek/bik minimum 80%-a volt olyan fiúba szerelmes, aki ezt csinálta vele, mint veled ez a barátod.

Lehet tényleg hetero és csak miért ne alapon csinálta, de lehet érez irántad valamit, de összezavarják ezek az érzések.

Én nem hiszem, hogy elmondanám neki, meg is lehet ezzel ijeszteni, akkor is ha ő is így érez irántad. Maradjatok barátok és idővel ki fog alakulni, ha mégis van benne érzelem.

Tudom ez egy hülye tanács mert neked meg rossz, meg ha nem akkor tovább szeretnél lépni.

Vagy megkockáztatod hogy ennyi lesz a barátságotok emiatt, vagy kivársz annak a lehetőségnek a tudatában, hogy lehet jönni fog más neked, és ha mégis szeretett elmegy a hajó.

2021. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!