Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy meleget miről lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy meleget miről lehet felismerni általában?

Figyelt kérdés
Mozgáskultúra, beszédmód, viselkedés, öltözködés. Amit először ki lehet szúrni, legfeltűnőbb, illetve már gyakorlottabbak számára látható vonások.

2022. jún. 19. 02:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
57%

amúgy fel lehet. Van valami a viselkedésükben, valami apróság. Gyakorlatilag rá kell érezni. De érzed, hogy valami nem "stimmel".

Nem tudom pontosan megfogalmazni....talán nőiesebb néhány mozdulat...talán finomabbak...talán a testtartásuk....nem tudom, de megérezhető :))

2022. jún. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
90%

11: Az ilyen elméletek hívői eddig mindig pofára estek amikor kértem tőlük, hogy gyakorlatban mutassák be hogy működik ez az érzékük :D

A gaydar elmélet szerint, mi melegek észrevesszük egymást de ezt is megcáfolja a hétköznapi gyakorlat, mert teleírjuk a 2x3 méteres táblát matematikai számításokkal amikor megpróbáljuk levezetni hogy a random srác aki tetszik meleg vagy sem. Aztán még így is bukó 😂

2022. jún. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
84%

jó, egyébként biztosan így van, hogy nem lehet mindent kiszűrni...

de én eddig akikről úgy éreztem, hogy "hmmmm szerintem ez meleg" előbb vagy utóbb tényleg kiderült, hogy az, pedig nem voltak olyan nagyon nyilvánvaló jelek.

#11

2022. jún. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
87%
Hát erről nekem az a jelenség jut eszembe amit bármelyik más "megérzés", jóslat kapcsán megfigyelhetünk. Rengeteg ilyen feltételezést teszünk, vagy számos ilyennel találkozunk és elég hamar elfelejtjük ami nem válik valóra, ami viszont igen annak különös jelentőséget tulajdonítunk. Ez az "ugye, én megmondtam!" vagy "basszus tényleg úgy lett, ahogy mondta. Megint!". A 10,20,100 másik előrejelzésről megfeledkezünk ami nem vált be, ez ilyen illúziókat kelt, mint "rossz előérzetem van és sajnos ilyenkor mindig valami rossz szokott történni". Holott akár a horoszkópban foglaltak, akár a rossz előérzetek, akár a megérzések arról ki meleg általában akkora valószínűséggel bizonyulnak helyesnek mint bármelyik másik hasonló jellegű tipp.
2022. jún. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
11%

Tehát nem azt hangsúlyozzátok, hogy egy melegről nem lehet megállapítani, hogy meleg-e, csak azt, hogy sok nem melegről tévesen állapítjátok meg, hogy meleg.

Ez két külön téma.

2022. jún. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nem ezt hangsúlyozzuk 😓
2022. jún. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
21%
A nézéséről meg a járásáról.
2022. jún. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
90%

Van akin nagyon látszik van, van aki nem látszik de felvállalja, és a harmadik típus aki (egyelőre) rejtőzködik.


Gondolom a harmadik típusra irányul a kérdésed.

Ránézésre talán semmiből nem tudod megállapítani, viselkedéséből tudod apránként összeszedni.

Nem fog beszélni a barátnőiről, nem fog olyan dumát nyomni hogy xy lehetőséget kihagyott stb. Általában visszafogottabbak is, csak kevés emberrel osztják meg a dolgaikat, nem arcoskodnak, nem szórják a pénzt de a jó dolgokat megveszik. Aki rejtőzködik annak az életében volt csalódás család / barátok / stb. miatt. Ált. igényesek magukra, egyedül élnek, képzettek, külföldi dolgokban tisztában vannak. Van olyan sportág ami kifejezetten kedvencük, de nem azzal foglalkoznak. Foci ált. felejtős. Zenében sok érzékenyebb szám. Igyekeznek megfelelni az elvárásoknak hogy senki nem tudjon rájönni.

2022. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
érdekes ez amúgy, bár elég bunkóságnak tartom ezt a folyamatos csajokról meg fociról való anekdotázást... nem vagyok meleg, de nem érzem magam jól egy ilyen közegben. Főleg mikor kénytelen vagyok hallgatni, mert borbélynl ülök vagy valami....
2022. jún. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 B2man ***** válasza:
90%
Aki azt állítja, hogy ránézésre tudja, hogy ki meleg ki nem, az vagy zseni, vagy hazudik! Általában az utóbbi...
2022. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!