Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy meleget miről lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy meleget miről lehet felismerni általában?

Figyelt kérdés
Mozgáskultúra, beszédmód, viselkedés, öltözködés. Amit először ki lehet szúrni, legfeltűnőbb, illetve már gyakorlottabbak számára látható vonások.

2022. jún. 19. 02:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
13%
Epres Labellót használ
2022. jún. 19. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Semmiről, a melegek többsége nem vesz fel (egyesek szerint nőies), inkább figyelemfelkeltő gesztusokat. Aki meg teszi-veszi magát, selypít, és hatalmas gesztusokkal kommunikál, azt úgy is észreveszed.
2022. jún. 19. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Hőkamerával.
2022. jún. 19. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Mondjuk mindennapi szokásaik? Nem csak a feltűnő jegyekre gondolok, hanem arra, ami alapján beazonosítható egy lappangó meleg is.
2022. jún. 19. 04:19
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Hogy fiúkkal szexel. Erről elég jól beazonosíthatóak, másról nem.
2022. jún. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%

Nekem a munkahelyen van/volt néhány meleg kolléga, akikről utolag kiderült hogy melegek (tinderen/facebook társkeresön láttam őket). Így belegondolva volt a viselkedésükben, beszéd stílusukban valami ami gyanus volt akkor is. Nem tudom megfogalmazni, talán aztal, hogy voltak olyan szokásaik, vagy hanglejtésük ami enyhe feminim jegyeket hordozott.

És most belegondolva lehet régen a közeli coop boltban dolgozó pasi is az volt. 😀 Na az tényleg úgy beszélt mint a klisés melegek a tv ben. 😀

2022. jún. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%

“Mondjuk mindennapi szokásaik?”


Felkelek, elmegyek wc-re, iszom, megreggelizem, elmegyek dolgozni, hazaérek, eszem, 1 óra pihenés, aztán elmegyek edzeni, ha hazaértem még gépezek aztán lefekszem. Hétvégén más. Napi 2x zuhanyzom, és mosok fogat szükség szerint változó.

Lehet másra is ráismerni ezekről.

2022. jún. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég jól behatárolható, viszont az a bökkenő, hogy a nem melegek egy részhalmaza nehezen megkülönböztethető, így végső soron nem egyszerű.
2022. jún. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

#7 aztarohadt, én is minden nap hazaérek, és én is meleg vagyok!


Ez már tuti egy minta!!!!

2022. jún. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
😂😂
2022. jún. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!