Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Legyek türelmesebb ? Pattintsa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek türelmesebb ? Pattintsam le ?

Figyelt kérdés

Volt egy srác aki eltűnt 2 napra és aztán jött egy olyan szöveggel hogy kertet ástak. Nem tudom mit tegyek. Legyek türelmesebb vagy hagyjam rá?


Csütörtökön lenne egy randink de semmi kedvem így találkozni vele.



2022. máj. 9. 18:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%
A vízhólyagok a tenyerén mindent bizonyítani fognak :)
2022. máj. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
"Persze kertet ástak egésznap megállás nélkül. Aha hihető..." Nem, majd egy hétig tötyörögnek olyan munkával, ami lezavarható két nap alatt, mert hátha a városi gyerek nem hisz el hogy munka volt....
2022. máj. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy kérdező, itt a másik srácnak kell türelmesnek lenni. Vagy inkább lepattintani ha a semmin állandóan problémázol.
2022. máj. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
na mi volt?
2022. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nagyon semmi, lepattintottam. Tiszta idióta volt a srác. Eltűnt elsőnek 2 napra, aztán 10 órára majd 3 órára. Így elküldtem a francba. Mindig volt valami kifogása, hogy miért tünt el órákra vagy napokra. Ha valaki ténylegesen érdekel akkor minden alkalmat megragad, hogy keressen, érdeklődjön felőled. Ez mind csak habi szöveg volt szerintem. Nekem az ilyen seljet gondolkodású emberek nem kellenek.
2022. máj. 15. 21:05
 16/19 anonim ***** válasza:
88%

"Eltűnt elsőnek 2 napra, aztán 10 órára majd 3 órára. Így elküldtem a francba."

Hagyd is, jobbat érdemel.

A két nap még valamennyire hosszú idő, de a 10 és a 3 óra?

Vannak olyan emberek rómeón akik 0-24-ben fent lógnak, kapásra várva, keress olyat.

2022. máj. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
85%

uhhh szerintem veled van a gond...

Nekem is voltak ilyeneim,már írtam is. Elnézést tőlük hogy nem tudok 0-24-ben velük irogatni,iskola,munka mellett. Nem napokra tüntem el csak volt olyan hogy pár óra múlva tudtam írni. Meg ők is írhattak volna,de ők annál nárcisztikusabbak voltak.

Az ilyen srácok defektesek...

2022. máj. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ez a baj a mai melegekkel mindig csak magukkal foglalkoznak. Plusz mindig én írogattam neki. Meg alkesz is volt az idiótája.
2022. máj. 16. 19:58
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem védem a kérdezőt, de ha valaki érdekes számomra, akkor is keresem, ha pillanatnyilag, esetünkben egy találkozó halott ügy.


Részemről soha nem is volt és nem is lesz olyan esemény, amit ne lehessen 5percre felfüggeszteni, egy "Bocsi, de most nem alkalmas..." jellegű mondattal életjelt adni.


Ma már a pincébe is van net az okostelefonoknak hála, úgyhogy ez sem érv. Régen amíg csak számítógépen űztem ezt a dolgot, mindig az volt az első, hogy ezt tudattam a partnereimmel, hogy csak este vagyok aktív. Nem is volt ebből különösebb gond.


Az olyanokkal viszont gond van, aki két napig kertet ás amit egy pillanatra se szakít meg, bár az ilyen lehet egy Superman vagy valami, hogy se enni-inni plusz wc vagy alvás se kell 48órán keresztül...



Egy "haverom" volt ilyen balfsz, aki szeretett hasonlóan balfsz módon eltűnni. A legemlékezetesebb az volt amikor egy hét szabit vett ki, én is ráértem, így megbeszéltük hogy akkor keddtől túrázunk péntekig, mert egyrészt megtehettük, meg szerettük is, kutyájának is mindig jól jött a séta.


Nem vagyok tolakodó típus, ezért bárhova, bárkihez megyek, előtte mindig telefon, hogy "ne érje váratlanul", meg bizony, neki is közbejöhet valami alapon. Minden nap hívtam egyszer, és csak szombatra tudtam elérni, mert elmondása szerint a kocsiba felejtette a telefont...


Ez pont annyira életszerű, mint amikor valaki kettő napig ássa a kertet és közbe annyit se mond, hogy sęggbe bszlak...

ápr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!