Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hanyagoljam az ilyeneket vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyagoljam az ilyeneket vagy legyek türelmesebb ?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy sráccal, de olyan ritkán ír. Ez engem rendkívül bosszant. És ne gyertek azzal, hogy sokat dolgozik,mert ez marhaság! Meg olyan bosszantó, hiszen próbálnék vele rendes beszélgetést folytatni, de mindig eltűnik. A másik amit csinálni szokott, ír aztán válaszolok neki,viszont meg se nézi. Nem értem az ilyen ember minek mondja a másiknak, hogy kapcsolatot akar ,amikor már az elején leszarja az egésszet. Bár lehet csak én reagálom túl, csupán engem ez nagyon zavar. Most ha később írok neki akkor is ezt fogja csinálni? Nem azt várom, hogy 0-24-ben nekem írogasson csak hamár egyszer ismerkedünk akkor legalább legyen egy rendes kommunikáció közöttünk. Plusz ha megkérdezhetem,hogy mi újság veled legalább válszolhatna, hogy jól vagy semmi vagy most nem érek rá! Szerintetek szimplán bunkó?

2022. jan. 31. 22:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem meg nagyon nyomulsz rá.
2022. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát én nem igazán értek ezzel egyet, mert nem írkálok neki folyton, csak annyit várnék el, hogy ha kérdezek valamit akkor válaszoljon. Szerintem ez nem túl nagy kérés!
2022. jan. 31. 22:31
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
Még csak ismerkedtek, de már akaszkodsz rá. Meg számonkéred minden apró-cseprő 💩ért még ha egyenlőre nem is személyesen neki mondod hanem itt nekünk. "Az ilyen partnerektől ments meg Uram minket!"
2022. jan. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem kértem számon semmiért sem! És nem akaszkodom senkire, csak szimplán nem válaszol egy udvarias: hogy vagy kérdésre naa az szerintem bunkóság!
2022. jan. 31. 22:44
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én értem a helyzetedet és azt kell hogy mondjam hogy szerintem semmi köze nincs annak hogy nem válaszol sem hozzád, sem az ismerkedésetekhez (szerintem!!).

Nekem van több ismerősöm (azért nem barát/barátnő mert pont emiatt távolodtunk el), akik egyszerűen nem képesek normális beszélgetést folytatni a neten. Volt olyan barátnőm (7 éves korom óta!!) akihez épp mentem ki külföldre, megvolt a repülőjegy és az utazás előtti 2 heten konkrétan nem válaszolt az üzeneteimre. Az utazás napján reggel írt kb annyit hogy lol mikorra menjen ki értem a reptérre.

Van jelenleg is olyan barátnőm akivel muszáj közös programra járnunk az egyetem miatt és egyfolytában probléma van a kommunikációjával, amikor meg együtt vagyunk személyesen, mintha nem is ugyanaz az ember lenne mint interneten.

Volt olyan fiú akivel diákmunka alatt ismerkedtem meg, folyton elkezdett velem beszélgetni aztán utána napokig nem válaszolt arra amit írtam neki. Nyilván az ember erre azt gondolná hogy csak meggondolta magát és nem akar ismerkedni de hetekkel később a haverja rám írt hogy tudják róla hogy a srác kedvel nagyon csak ilyen szarul tartja a kapcsolatot online.

Szóval az én tapasztalatom az, hogy sajna van ilyen ember, aki ennyire nemtörődöm vagy nem is tudom hogy mondjam. Persze ettől még a te eseted lehet hogy más.

Én már az ilyeneket egyáltalán nem tudom elviselni mert ha beszélgetni akar akkor beszéljünk, ha nem akkor viszont ezt ne csinálja mert hülyén érzem magam. Persze lehet mondom hogy neked más!

2022. jan. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%
Ez nem nemtörődömség vagy bunkóság. Egyszerűen csak nem mindenki éli az életét 7/24-ben a telefon és neten függve attól hogy a XXI. században élünk. Minek írkálni ha beszélni is lehet? Beszéljetek meg egy általában alkalmas időpontot - csak a példa kedvéért mondjuk minden este 6 után - és olyankor hívd fel és beszélgessetek kicsit.
2022. jan. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%
micsoda felhaborodas van, mikor a ferfi szarik a nore, es nem forditva.. erdekes..:D
2022. jan. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Van olyan is, hogy behavazik az ember.

Volt már nekem is ilyen, nem is egyszer.

Mikor elkezdtem az ismerkedést volt időm beszélgetni, gépnél lenni, aztán hirtelen összejött minden nemvárt helyzet, több meló, más elfoglaltságok stb.

Vagy csak simán introvertált személyiség.

2022. jan. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
13%
#7 kategória!
2022. febr. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Igaza van a kérdezőnek! Ha valaki ismerkedni akar, válaszoljon, ha meg nincs ideje, írjon egy rövid üzit, és mondja meg, hogy nem akarja folytatni!


Én már "megköszöntem" volna neki, és letiltottam volna...

2022. febr. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!