Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hanyagoljam az ilyeneket vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyagoljam az ilyeneket vagy legyek türelmesebb ?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy sráccal, de olyan ritkán ír. Ez engem rendkívül bosszant. És ne gyertek azzal, hogy sokat dolgozik,mert ez marhaság! Meg olyan bosszantó, hiszen próbálnék vele rendes beszélgetést folytatni, de mindig eltűnik. A másik amit csinálni szokott, ír aztán válaszolok neki,viszont meg se nézi. Nem értem az ilyen ember minek mondja a másiknak, hogy kapcsolatot akar ,amikor már az elején leszarja az egésszet. Bár lehet csak én reagálom túl, csupán engem ez nagyon zavar. Most ha később írok neki akkor is ezt fogja csinálni? Nem azt várom, hogy 0-24-ben nekem írogasson csak hamár egyszer ismerkedünk akkor legalább legyen egy rendes kommunikáció közöttünk. Plusz ha megkérdezhetem,hogy mi újság veled legalább válszolhatna, hogy jól vagy semmi vagy most nem érek rá! Szerintetek szimplán bunkó?

2022. jan. 31. 22:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem írj neki még egy utolsó üzenetet, kérdezz rá, hogy komolyan gondolja-e? Ha igen, próbálj vele találkozni, élő beszélgetés sok mindent elárul...


Ha nem válaszol rá, akkor tiltsd le őt, mint ahogy az előttem szóló írta!

2022. febr. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes én mindig tudok időt szakítani a másikra, ha online vagyok. Lehet csak annyit, hogy bocs' éppen el vagyok foglalva, ekkor írok majd, kis türelmet. Vagy jelzem a beszélgetés végén, hogy holnap, vagy amikor folytatjuk. N bonyolult dolog ez. Persze csak akkor ha valóban érdekel a másik ...
2022. febr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Tovább lépnék, főleg ha találkozni sincs ideje.

Felesleges időpocsékolás, más lendülettel éltek az életeteket.

2022. febr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Jelenleg nem ismerkedek, de ha ismerkednék, sztem jó kiindulási alap, ha nagyjából 1:1 arányban van a beszélgetés.


Az is számithat, ki indítja el a napi témázást. Ha az van hogy mindig én köszönök be, az már rossz jel, hacsak egyéb okból más nem következik.


Az se előnyös, ha írok valamiről egy bővebbet, a viszontválasz meg egy fél sornyi. Ennek fordítottja, ha nekem ír valamit, lehet az rövidebb, vagy kicsit hosszabb és én kifejtősebben tudok reagálni rá, mert van benne relevancia.



Ezért nagyon jó mint ökölszabály, "Idő arra van, amire és akire szánsz!"


Fel kell ismerni ha a kommunikáció kezd egyoldalúvá lenni, és ha korábban nem volt róla szó, akkor derüljön ki, hogy rajta kívülálló ok miatt van ez (bár ilyenkor, ha valakivel komolyan gondolom, egy "Bocsi, de most nem nagyon érek rá..." jellegű üzenet kérdezősködés nélkül is belefér, de ez én vagyok), vagy egyszerűen érdeklődését vesztettem.


Ha nem érdeklem, kerek-perec mondja el, mert jobb dolgom is van, mint napokat várni 2mondatokért...

márc. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!