Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek hanyagoljam az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hanyagoljam az anális szexet?

Figyelt kérdés
Nekem ő az első barátom, de anális szexnél nem akarom ezt a passzív szerepet kipróbálni, lehet egyszer kedvem lesz hozzá, de még nincs. Így a párom belement abba, hogy ő lesz a passzív, csak szexeljünk rendesen. Utánaolvastam a témának, kérdeztem tőle, hogy nem fáj. Mégis mikor befejeztük csak feküdt, és szomorú volt. Azt mondta azért, mert régen valami pasival szexelt passzívként, és történt valami, de nem akart róla többet mondani. Utána hozzám bújt meg szerelmet vallott. Vajon bántotta az a pasi vagy őt szereti? Faggatni nem akarom, de nem szeretném beleélni magam, ha esetleg nem ezt érezné. Régóta ismerjük egymást barátok voltunk mielőtt összejöttünk.
2018. nov. 19. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Ez itt már egyszerre túl sok kérdés. Te nem akarsz passzív lenni, ő pedig traumatizálva van. Ez így szívás, mert már elvileg szeretitek egymást. Amúgy azt mondanám, hogy mindenki úgy jár legjobban, ha egyik jobbra, másik balra.
2018. nov. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szakítani nem szeretnék, mert úgy gondolom, hogy valahogy meg kellene ezt beszélnünk. Meg a szerelmet a szex miatt nem dobnám el van más lehetőség is, csak rosszul esik, hogy nem bízik bennem.
2018. nov. 19. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp türelmesnek kell lenned vele, ha traumát okozott neki az előző, azt nem egy könnyű elfelejteni, lehet h egy új, gyengédebb élmény felülírhatja. A lényeg h ne eröltess neki semmit, légy ott neki, had támaszkodjon rád ha majd szüksége lesz rád. Te lehetsz az aki kihúzhatod ebből. Szurkolok nektek! Hajrá! Ha tényleg szeret és Te is őt, akkor majd el fogja, csak teremtsd meg neki a biztos talajt amire állhat.
2018. nov. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lényeg, hogy szeressétek egymást. Alakítsátok úgy a szexuális életetek, hogy mindketten örömötök leljétek benne. Nem kell erőltetni semmit. Legyetek együtt sokat, szeressétek egymást. A többi majd jön magától.
2018. nov. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Lehet hogy a pasival nem volt élménye, durva volt, megerőszakolhatta stb.Bármi lehet. Én pasiként ekkor lennék így, mert különben élvezném ha a barátnőm lenne aktív análba.
2018. dec. 10. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!