Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Legyek türelmesebb ? Pattintsa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek türelmesebb ? Pattintsam le ?

Figyelt kérdés

Volt egy srác aki eltűnt 2 napra és aztán jött egy olyan szöveggel hogy kertet ástak. Nem tudom mit tegyek. Legyek türelmesebb vagy hagyjam rá?


Csütörtökön lenne egy randink de semmi kedvem így találkozni vele.



2022. máj. 9. 18:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem mindenkinek van kedve naponta netezni...
2022. máj. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%

Neked nem szokott olyan lenni, hogy előre beláthatatlan dolog?

Lehet, hogy a szülők eltervezték a kertásást, de ő csak az utolsó pillanatban értesült róla.

Szüleim gyakran eljátszák ezt.

2022. máj. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%
Persze kertet ástak egésznap megállás nélkül. Aha hihető...
2022. máj. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Ha szimpi a srác és akarod hogy összejöjjön valami, akkor legyél türelmes.

Ennél még sokkal több bonyodalom is lehetne. Persze ha minden ujjadra jut egy pasi, akkor írj rá a következő srácra. ;)

2022. máj. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Még nem is találkoztatok, de már belevered a durcit :D

Ezzel csak elijeszted.

2022. máj. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
25%
Normális ember nem a netezéshez igazítja az életét. Lehet, hogy nem is igazi homár, hanem csak úgy mondja?
2022. máj. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Ezzel a hülyeséggel a heteró nők szoktak jönni, hogy "nem írt már 6 órája, biztos nem is akar engemet olyan komolyan". Légy szíves légy sportszerű, és ha valaki a homokos életet választotta, ne gyötörd azzal a fajta műbalhéval, amit volna esélye kihagyni egyébként. Viselkedj férfiként, már ha használhatok ilyen nemi sztereotípiákat.
2022. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez szinpatikusnak tűnik

Inkább pozitívum,

Legalább nem egész nap a gép előtt ül, és más dolga sincs.

De neked ha ez negatívum hagyd az egészet, valószínű te azt szereted ha körülötted forog a világ, ez a srác ezt nem fogja megadni neked.

2022. máj. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Volt nekem is ilyenem...

Nem írtam neki két napig aztán bedobta a hisztit. Vizsgám volt és másnak sem írtam,mondtam is neki "miért te nem tudsz írni nekem? Amint nethez érek írok"


Erre letiltott 😂😂

2022. máj. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 steven95 ***** válasza:
100%
Kicsit érthető. Már nagyon kiveszett a másikba vetett bizalom. Inkább az a baj, hogy jobban hiszed azt, hogy hazudott, minthogy tényleg nem a neten lóg állandóan. Rossz irány...Szerintem két potrnciálisan jó dolog is akad: van egy randitok, amire még el is mehet a meglepetésedre... :D. Másik: nyugodt,mert úgy érezheti van egy biztos randija csütörtökre egy jó sráccal, így addig koncrntralhat magára, napi teendőire és nem kell folyton visszaigazolást kapnia azzal, hogy folyton pittyeg a telója az üziktől.
2022. máj. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!