Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem akar találkozni nude...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar találkozni nude csere nélkül?

Figyelt kérdés

Elvileg azt mondja a 18 éves srác hogy szűz, még messze is van, el is utaznék hozzá meg minden, de azt mondja, ha nem küldök nude képet, akkor fejeltős a találkozó.


Mondtam neki, hogy én soha nem küldök, mert vissza lehet élni vele. Azt mondta oké, de akkor felejtős a tali. Whatsappon beszéltünk már amikor ez szóba került.


Szerintetek amúgy csak képgyűjtő? Vagy tényleg akarnál látni előtte?


Etikus lenne küldeni egy nagyon hasonlót? Már csak az érdekesség kedvéért is? Viszont még ha bele is menne ezek után a taliba, nagyon kérdéses számomra, hogy ha ennyire nem értek morálisan egyet ezzel, akkor nekem jó lenne-e...


Hogy miért akarom? Vonz a srác, és mivel azt mondja szűz, nem kell idegeskedni a nemi betegségek miatt... - viszont kérdéses, hogy ennek is lehet-e hinné.


Ti mit tennétek?


2022. febr. 28. 21:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
84%

Képgyűjtő.

Ha arcra, testalkatra szimpi vagy neki, és még te is utazol hozzá, mit veszít a találkozóval?

Ha előben is bejössz neki, akkor majd ő maga megnézheti mit rejt a boxered.

De tuti, hogy a taliig már nem jut el.

Vagy hiteget, elmész és meg sem jelenik, vagy nem válaszol miután megkapta a képet, vagy azt írja, nem egymást keressük.

2022. márc. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!