Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem akar találkozni nude...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar találkozni nude csere nélkül?

Figyelt kérdés

Elvileg azt mondja a 18 éves srác hogy szűz, még messze is van, el is utaznék hozzá meg minden, de azt mondja, ha nem küldök nude képet, akkor fejeltős a találkozó.


Mondtam neki, hogy én soha nem küldök, mert vissza lehet élni vele. Azt mondta oké, de akkor felejtős a tali. Whatsappon beszéltünk már amikor ez szóba került.


Szerintetek amúgy csak képgyűjtő? Vagy tényleg akarnál látni előtte?


Etikus lenne küldeni egy nagyon hasonlót? Már csak az érdekesség kedvéért is? Viszont még ha bele is menne ezek után a taliba, nagyon kérdéses számomra, hogy ha ennyire nem értek morálisan egyet ezzel, akkor nekem jó lenne-e...


Hogy miért akarom? Vonz a srác, és mivel azt mondja szűz, nem kell idegeskedni a nemi betegségek miatt... - viszont kérdéses, hogy ennek is lehet-e hinné.


Ti mit tennétek?


2022. febr. 28. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
arcodrol ne kuldj, egy pocskeppel meg ugyse tud mit kezdeni
2022. febr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Hagyd a fenébe. Kellemetlen helyzetbe is kerülhetsz. Nagy esély van rá,hogy még kiskorú,nem 18 éves. Még a végén majd pedofíliával fognak vádolni.
2022. febr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Az az!

Képgyűjtő, amint megkapja a képeket és kiveri el is tűnik...

2022. febr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ha mondhatni zsarolna valaki akkor letojnám. Ha szűz nem köt ilyen feltételeket. SZERINTEM! Nem tudom hol laksz, azt se hogy honnan ismered de esetleg írj rám és segítek kideríteni kamu-e. De amúgy szerintem az. Én nem adnék neki. Vagy dobnék egy netes képet :D

De kérdés mióta ismered, stb. Ezek fontos dolgok. Ha gondolod írj rám és segítek.

2022. febr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Tinderen kezdtük és láttunk arcképet is már ott egymásról.
2022. febr. 28. 23:37
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
99% hogy sima képgyűjtő és még-még-még képeket fog kérni. Küldjél akkor egy arc nélkülit, amin nem vagy beazonosítható és meglátod.
2022. márc. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Persze képgyűjtő hogyne.. Én se találkoznék olyannal szexre akit nem láttam képen, általában mindig én küldök először valakinek.
2022. márc. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem okozna problémát küldeni amin nincs rajta az arcom, de 100%ra veszem képgyüjtögető.
2022. márc. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 steven95 ***** válasza:
60%
Őszintén, édes hogy ez a legnagyobb problémád... brühü.
2022. márc. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én simán küldenék arc nélküli képet. Persze viszont kérnék is.

Ha képgyűjtögető is, akkor is arc nélkül nemtud vele tenni semmit ellenem. Ha csak kiveri, és eltűnik, hát egészségére.

2022. márc. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!