Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lenne egy srác, akivel mára...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy srác, akivel mára talit beszéltünk meg, és hogy leszopom. Viszont még sosem szoptam le senkit és eléggé gátlásos is vagyok. Hogyan tudnék ellazulni, illetve mit csináljak, hogy egyáltalán el merjek menni a talira?

Figyelt kérdés

2022. febr. 7. 10:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
97%
#8-as vagyok, ha gondolod priviben is írhatsz nem harapok.
2022. febr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Nah és mi történt?

Jó volt?

Komolyan érdekel

2022. febr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt ? Vagy nem ?
2022. febr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem elment a kérdező. Csak nem tudom, miélyen értelemben. Vagy elvitte a kiscica. Tényleg írdd már meg, hogy érezted magad? Sokadmagammal aggódunk érted.
2022. febr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

"Sokadmagammal aggódunk érted."


A francokat aggódsz, csak kíváncsi vagy a szaftos részletekre. :)

2022. febr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Bocsi,de ritkán nézek fel az oldalra. Amúgy leszoptam, de eléggé bénaztam, úgyhogy nem tudott elélvezni tőle :( a vége felé beleverte a kezével a számba
2022. febr. 9. 12:31
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

"a vége felé beleverte a kezével a számba"


Szóval azért jól alakult. :)

2022. febr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
23%
Én is ilyen cipőben járok 42 évesen csak azert hezitálok mert ha megtörténik felő hogy már nem leszek ugyanaz az ember eddig szilárd elveim miatt nem tettem még meg mivel harcolok ellene meg nők is izgatnak bár azoknál eddig felsűltem aztán visszatart az is hogy vki azt irta hogy ha jó lesz onnantol kezdve nincs megállás tehát függő leszek visszatart továbbá a bűntudat illetve a keresztény hitem illetve reménységem hogy megváltozok meet én hiszem h meg lehet ismerek olyat akinek sikerűlt de még keresztényeknek semi mindig sikerűl megint vki pedig azt irta hogy ha már eddig kibirtam ne legyek hülye hogy most kezdjem el mivel akkor meg újra hetero lettem bár ezt nem nagyon érzem bár lelkileg nőkhöz vonzódom utcán is nőket nézem meg velük is flörtölök de vhogy fantáziámban izgató faszt szopni es nem tudom hogy ez csak egy perverz vágy vagy előben is felizgatna e szoval rengeteg a kérdőjel a gát ami közűl a legnagyobb visszatartó erő a hitem illetve félelem az üdvösségem elvesztesetől illetve hogy elhagyom az úrat a gyülekezetemet ahova szeretek járni de tudom magamról hogy két úton képmutató módon nem tudnám csinalni
2022. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
17-es! Végülis jól. Amúgy nagyon kedves volt és türelmes, próbált segíteni is hogy hogy csináljam, néha ő szopatott engem úgy, hogy irányította a fejemet a kezével
2022. febr. 9. 13:19
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

#19

Elment a megbeszélt találkozóra, kedves is volt és türelmes... Ez így már siker. Remélem még találkozgattok.

2022. febr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!