Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lenne egy srác, akivel mára...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy srác, akivel mára talit beszéltünk meg, és hogy leszopom. Viszont még sosem szoptam le senkit és eléggé gátlásos is vagyok. Hogyan tudnék ellazulni, illetve mit csináljak, hogy egyáltalán el merjek menni a talira?

Figyelt kérdés

2022. febr. 7. 10:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
20 én is épp erre gondoltam. A mai világban ez már tök pozitívan alakult!
2022. febr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
86%

"A francokat aggódsz, csak kíváncsi vagy a szaftos részletekre. :)"


Én eléggé agódó vagyok másokért, ha nincs gond a másik személyével, de nyilván a szaftos rész is érdekes.


Kérdező, most olvasom, hogy rendes volt veled a srác, ennek én is örülök! :) Első alkalommal én is hasonlóan jártam, nem volt rossz, kicsit bénáztam, viszont nagyon türelmes volt velem. :) Azonban nekem szerencsére sikerült elélveztetnem az elsőt, sajnos túl erőset lőtt. :D

2022. febr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!