Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Visszautasít a párom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasít a párom?

Figyelt kérdés
Az esetek sok %-ban hiába kezdem el simogatni, akár szopni, a vége egy ilyen elkent összebújás, vagy megy a dolgára. Kedvesen szerel le, de mindig szarul esik. Van szex, de az inkább tervezett, mint spontán. És az igények is a rendszerességre eltérnek kicsit... (24+30 pasik)

2022. jan. 5. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Egyél minden nap, vagy naponta többször rántott húst, vagy csokitortát.

Egy idő után elmegy a kedved tőle,sőt ...

Ez mindenben így van, mástól is hallottam már ilyet.

2022. jan. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem én, nekem is izgalmas gondolat más pasival, neki is, nem biztos hogy megvetnénk ezt a dolgot sem, de úgy nem akarok műsokkal dugni, hogy pótoljuk, ami nincs meg nálunk.

De igen, valszeg igazad van, hogy már nem akkora az izgalom...

2022. jan. 5. 17:40
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Biztos aktív a palid, érdemes átgondolni, vagy hogy van valakije.

Amit leírtál az a nőkre, passzív srácokra igaz.

2022. jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, ő az aktív. :D Nem hinném, hogy lenne. Alacsonyabb alibidója, ezt tudom, meg kicsit máshogy működünk a szex terén. Csak sokszor egymás után már szar érzés, hogy hiába teperek.
2022. jan. 5. 17:55
 5/6 BB_ ***** válasza:
100%
Ugyan ez van nálunk, de itt ő a passzív. Hiaba próbáltam szépen megbeszélni, hogy miért van ez, csak annyit mondott ingerülten, hogy ennyi van, ennyi jár...
2022. jan. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát le kell ülnötök és meg kell beszélnetek a dolgot, ha alacsony a libidója akkor nem fog tudni mit tenni, akkor neked kell elgondolkodnod hogy ez neked elég -e vagy sem, bár a kérdésedből nekem az jön le hogy nem.

Ha ez így van akkor vagy nyitott kapcsolat és kielégíted a vágyaidat, vagy elválnak útjaitok.

2022. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!