Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hajnali 3-kor akart velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajnali 3-kor akart velem szexelni a párom, én visszautasítottam. Tényleg "engednem" kellett volna?

Figyelt kérdés

Tegnap este iszogattunk kicsit itthon, de én 2 cider után kidőltem olyan éjfél körül, nekem ennyi is megárt sajnos. Párom ivott még tovább egyedül, aztán 3 tájban eléggé részegen befeküdt mellém az ágyba, én félálomban kérdeztem tőle, hogy jól van-e, meg jó éjszakát akartam kívánni, ezért odabújtam hozzá. Aztán szinte egyszerre visszaaludtam. Éreztem, hogy simizi a karom meg a combom, nem reagáltam semmit, próbáltam tovább aludni, mire benyúlt a combjaim közé és elkezdett ott is simogatni. Akkor kipattant a szemem, megkérdeztem tőle, hogy ugyan mit csinál. Kérte, hogy csak egy picit engedjem, nem lesz hosszú. Kérdeztem, hogy nem érne-e rá reggelig, az éjszaka közepe van. Mondta, hogy jó akkor hagyjuk mindegy, de éreztem, hogy megsértődött. Próbáltam hozzábújni utána, de durcásan elfordult és magára húzta a takarót.

Most komolyan én vagyok a hibás? Totál kómás voltam, nem is teljesen értettem, mi történik.


Mi a véleményetek, mit kellett volna csinálnom?

21/L


2017. ápr. 23. 08:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Hát ő azt várta hogy kicsit isztok aztán lesz is valami mert hátha úgy jobb de téged eléggé "megviselt" a pia így nem lett belőle semmi. Nem tehettél volna mást sajnos ez így sikerült.
2017. ápr. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Semmit. Becsípve az ember önkontrollja sem az igazi. Tudd be ennek a reakcióját.
2017. ápr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sajnos én 45 kiló vagyok, mindig így járok az alkohollal, ezt ő is tudja. Az az igazság, hogy most bűntudatom van leginkább, nem akartam megbántani.
2017. ápr. 23. 08:27
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Eljön az idő..., mikor örülnél neki, ha megpiszkálna...
2017. ápr. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%
Én a helyében, mikor durcásan elfordult és magára húzta a takarót még oda is fingottam volna neked egy jó büdöset :) Aztán aludtam volna.
2017. ápr. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ó, kösz a figyelmeztetést. Eljön az az idő, amikor te örülsz, hogy egyáltalán rád néz egy nő.
2017. ápr. 23. 08:29
 7/15 A kérdező kommentje:
Ezen biztos meglepődött volna, előtte nagyon ritkán szoktam, néha cukkol is vele :)
2017. ápr. 23. 08:30
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#6:

Nekem már eljött.

2017. ápr. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Na, hát akkor meg :D
2017. ápr. 23. 08:41
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Jól jártál el,nehogy már amikor részegen megkíván éjjel akkor azonnal szét rakd a lábad neki.Inkább Ő volt a bunkó,hogy akkor és úgy közeledett hozzád.
2017. ápr. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!