Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hajnali 3-kor akart velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajnali 3-kor akart velem szexelni a párom, én visszautasítottam. Tényleg "engednem" kellett volna?

Figyelt kérdés

Tegnap este iszogattunk kicsit itthon, de én 2 cider után kidőltem olyan éjfél körül, nekem ennyi is megárt sajnos. Párom ivott még tovább egyedül, aztán 3 tájban eléggé részegen befeküdt mellém az ágyba, én félálomban kérdeztem tőle, hogy jól van-e, meg jó éjszakát akartam kívánni, ezért odabújtam hozzá. Aztán szinte egyszerre visszaaludtam. Éreztem, hogy simizi a karom meg a combom, nem reagáltam semmit, próbáltam tovább aludni, mire benyúlt a combjaim közé és elkezdett ott is simogatni. Akkor kipattant a szemem, megkérdeztem tőle, hogy ugyan mit csinál. Kérte, hogy csak egy picit engedjem, nem lesz hosszú. Kérdeztem, hogy nem érne-e rá reggelig, az éjszaka közepe van. Mondta, hogy jó akkor hagyjuk mindegy, de éreztem, hogy megsértődött. Próbáltam hozzábújni utána, de durcásan elfordult és magára húzta a takarót.

Most komolyan én vagyok a hibás? Totál kómás voltam, nem is teljesen értettem, mi történik.


Mi a véleményetek, mit kellett volna csinálnom?

21/L


2017. ápr. 23. 08:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
40%

A részegsége miatt nem gáz, én részeg alakot az ágyamba sem engednék a helyedben.

Na de ha józan lett volna, akkor szerintem semmi rossz nincs abban, ha éjszaka egymásra másztok. Mi is szoktunk csinálni ilyet és szeretjük.

2017. ápr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%
Nehogy már neked legyen bűntudatod! Neki kéne szégyelnie magát, amiért részegen arra akart rávenni az akaratod ellenére, a te érzéseidet semmibe véve, hogy állj a szolgálatára, mert rájött! A te tested, ha pedig annyira szeretne, akkor bocsánatot kérne és tiszteletben tartana! A nő teste nem egy kapu, amin akkor megyek keresztül, amikor viszket!!
2017. ápr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
37%

Nem értem a korábbi válaszokat. Nem történt erőszak. A srác próbálkozott, aztán a kudarc hatására feladta. A sértődöttsége lehet teljesen jogos is, lehet, hogy egész nap ezt tervezgette a fejében. Ki tudja, mióta igényli már.


Férfiként átéltem már számtalanszor hasonlót (a részegséget leszmítva, amit szintén megkérdőjeleznék). Az egésznek az a kulcsa, hogy meg kell beszélni. Ne itt kérdezz kanos idegeneket, akiknek nincs egy értelmes gondolata sem, hanem vele beszélj.


A kérdést reggel tetted fel és az éjjel azt kérdezted tőle, hogy nem érne-e rá reggelig. Ő erre emlékezni fog, akármennyire "részeg" is volt. Tegyétek félre a gyerekes sértődöttséget és legyetek egymással őszinték. Ezt neki is mondd meg.

2017. ápr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem megpróbálhattad volna. Oké,hogy az éjszaka kózepe volt, de jól is elsülhetett volna. De nincs baj, nem?

Nem ez lesz a szakítóok.


Majd este bepótoljátok.

2017. ápr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Már bepótoltuk, köszi a válaszokat, megoldódott ;)
2017. ápr. 23. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!