Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan akinek izgatja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek izgatja a fantáziáját hogy ha feleségét/barátnőjét más pasival látná szexelni? 30/f

Figyelt kérdés
Hölgyek véleményére is kiváncsi vagyok mit gondolnak a témáról.

2017. ápr. 22. 11:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Az a véleményem, h mindenki azt csinál otthon, amit akar, és legális.

Sok ffit izgatja, sok kapcsolatba belefér, ahol erős a kötelék.

ha mindkét félt érdekel, akkor miért ne. Nem szoktam ebbe belemagyarázni olyanokat h pff, töketlen hapsi, meg hogy nem szeretik egymást.

Ezt valaki v megérti vagy nem. Mint ahogy minden mást is


Nem, nem volt még benne részem, és nem is lesz.


22L/házas

2017. ápr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Pedig pont ilyenre számitottam h tuti nem szereted ha ez izgat stb.Kellemesen csalodtam:)
2017. ápr. 22. 12:06
 3/14 anonim ***** válasza:
65%

Aláírom, nem bánnám ha a férjemet ez izgatná. De én nyitott ember vagyok. Az se zavarna ha pl ő ki akarná próbálni férfivel.

nekem mindegy lenne, csak engedje h nézzem.


Amíg egy másik ember akit bevesznek az nem érzelmi alapú, mindkét fél beleegyezik, és szexjátékként tekint rá, úgy hiszem nem megy rá egy erős kapcsolat erre...


De lehet én gondolom rosszul..

1eske

2017. ápr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Persze érzelmek kizárva énis igy gondolom.Egyébként azt irtad nem bánnád,viszont ha elő hozakodna vele akk esélytelen h legyen is vmi?
2017. ápr. 22. 12:13
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Ha hozakodna vele akkor nagy esellyel lenne valami.

Nekem elso fantaziam mar gyerekkent is ilyesmi volt.


A fantaziakrol es kialakult vagyakrol az ember meg nem tehet. Pl en szeretrm az enyhe megeroszakolasdit, mert gyerekkent molesztaltak. Errol nem tehetek h ez az agyamba vesodott. Parom meg idomult hozza es szerencsere tud durvulni.


De egyebkent egeszseges parkapcsolatom van normalis elettel

2017. ápr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Értem.Hát a durvulást mi is szeretjük:) Viszont ami izgatja a fantáziát az élőben lehet nem menne.Gondolok itt erre a témára amit feldobtam.
2017. ápr. 22. 12:26
 7/14 anonim ***** válasza:

[link]

ajánlom nektek akkor ezt a cikket )

hajrá hajrá ;)

2017. ápr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Engem igen, volt is már rá példa, hogy ilyen történt.
2017. ápr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Biztos van, de kíváncsi lennék, hogy akit elméletben izgat, az mit szólna, ha gyakorlatban is megtörténne. Én el nem tudnám képzelni, hogy a feleségem más is megdugja, akkor azonnal vége lenne a kapcsolatunknak. És persze nagyon kellemetlen lenne, hogy miben nem voltam elég jó neki.
2017. ápr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát igen ez benne van.
2017. ápr. 22. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!