Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan akinek izgatja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek izgatja a fantáziáját hogy ha feleségét/barátnőjét más pasival látná szexelni? 30/f

Figyelt kérdés
Hölgyek véleményére is kiváncsi vagyok mit gondolnak a témáról.

2017. ápr. 22. 11:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

9.


Pedig jobb, ha hozzászoksz.

Úgy is eljön ah idő, amikor a feleséged elkezd pasizni.

2017. ápr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Volt hasonlóban részem.Exemmel voltam együtt, aki egy nagyon vonzó pasi volt,imàdtam.A haverja nézett végig minket.Lényegtelen,miért.De engem zavart,mert tudtam,hogy bejövök neki.ő viszont nekem nem.Ha olyan nézett volna minket,akihez vonzódom.Az jó lett volna nagyon,plàne ha később még be is segít .
2017. ápr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én nőként írok, és azt gondolom, h nekem ez nem férne bele egy szerelmi kapcsolatba. Ha a páromat az nem zavarná, hogy más pasival vagyok, akkor azt gondolnám, hogy nem szeret, és nem érdekli, h más ke@élget. Ez engem baromira bántana.

De én nő vagyok, és túl érzékeny lelkületű. Illetve azt sem mondom, h soha nem fordulhatna elő, mert nem tudhatom, mit hoz az élet, de jelenleg nem tudom elképzelni.

2017. ápr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Hát igen kinek mi, ki hogy fogja fel.Várom továbbra is a hozzászólásokat:)
2017. ápr. 22. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!