Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen kínos szituációban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kínos szituációban volt részetek?

Figyelt kérdés
Akár szex közben, akár bármi ami a saját nemhez való vonzódásotok miatt adódott, jó olvasni mások élményeit :D

2021. dec. 17. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Pl?
2021. dec. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%
A “puncipuki” nevű jelenség elég gáz volt…
2021. dec. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy pasi, aki Gayromeórol szedett fel, és hát rendszeresen összejártunk szexelni, így volt ez aznap délelőtt is.


Délután mentem anyukámmal a boltba vásárolni, és szembejött a pasi, és kiderült, hogy ismeri anyukámat, és nagyon jót beszélgettek, picit fura volt látni, hogy anyukámmal beszélget jóízűen az a pasi, aki aznap délelőtt még az asztalon dugott :D

2021. dec. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Egy sráccal taliztam de élőben büdös volt a szája. Aztán emiatt offoltam. Eléggé kiakadt rajtam. Na mindegy. 2 hét múlva meló miatt mentem egy kiállítás megnyitóra. A srác is ott volt. :D Azok a gyilkos szemek...


Aztán volt olyan hogy dugtam egy sráccal. Nagyon jó pasi. Aztán pár hétre rá szembe jött velem és a feleségével az utcán. Egy babát tologatva.


Aztán a full kedvencem a srác aki elkezdett szopni és kb 1 perc alatt elsült és ez után már nem szopott le. :D Na az kínos volt. :D

2021. dec. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon sok ilyen volt sajnos.

Volt egy, akivel tali után, már lakásban derült ki hogy én is aktív, meg ő is. Fogalmam sincs miért nem kérdeztünk rá. Talán nyilvánvalónak tűnt mindkettőnknek, hogy a másik passzív... Én is elég kisfiús vagyok a koromhoz képest. És akkor úgy volt, hogy csak leszopjuk egymást. A farka viszont nagyon nem jött be, ezért faképnél hagytam, miután ő végzett velem.

Volt egy másik idősebb pasi, akinek aranyere volt, már úgy volt hogy beteszem, akkor derült ki. Hát közöltem vele, hogy ez így offos nekem. De nem lett dühös, aztán csak leszopott és annyi volt.

Egyszer meg természetben (erdőben) akartuk csinálni, mire odaértünk zuhogni kezdett az eső. Autó hátsó ülésén volt a menet. Mire végeztünk volna, valakiket láttunk, ahogy elsétálnak mellettünk, jól meg is bámultak. Pedig tényleg olyan hely volt, hogy nem is értettük, hogy kerültek oda még emberek. :( Amúgy nem ismertük őket szerencsére.

2021. dec. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Tinderről megismert pasi, párkapcsolat, megvolt az első randi, jöhetett az első "ott alvós filmnézés".


A pasi családi házban lakott, alsó szinten anyuka, felső szinten lakott ő, nyíltan meleg volt, és amikor hazavitt mondta, hogy nincs otthon senki, ennek megfelelően nem fogtuk vissza magunkat, döngött az ágy, nagyokat nyögtem, hát na élveztem :D


Amikor mentem le a hűtőhöz, akkor nagy meglepetésemre konstatáltam, hogy a pasi anyukája lent volt, és ráadásul ismertem is mert anyukám barátnője volt. Mondta, hogy hallja jól sikerült a délutánunk, és mondta azt is, hogy nyugi tud titkot tartani, és ha ezt hozza belőlem ki a fia, akkor ne fogjam vissza a nyögéseket se miatta :D

2021. dec. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Randi, felmentem hozzá, egymásra hangolódtunk elég rendesen, közös zuhany, aztán folytattuk az ágyban, előjáték megvolt, jól felhúztuk egymást, épp kezdtünk volna belefogni a komolyabb dolgokba, amikor elkezdett sírni. Na, mondom... WTF?!?! Most valamit elb.sztam vagy rosszul csináltam vagy mi a fene van, olyan jól mentek eddig a dolgok?! Nem, nem, semmi gond veled - mondja, - csak bizonytalan vagyok magamban, még nem vagyok biztos abban, hogy tényleg meleg vagyok-e vagy sem. Aztán sírt tovább, erősen zokogva. Hát mondom, én ilyen lelkiállapotban biztos nem dgom meg. Nem használom ki a sérülékenységét. Átöleltem, megnyugtattam, majd mikor rendesen lenyugodott elköszöntem tőle és hazajöttem. (Utána hallottam pár hónap múlva, hogy éppen bepasizott, de az se tartott sokáig.)
2021. dec. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!