Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tennétek egy ilyen kapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek egy ilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Évek óta együtt vagyunk a párommal, de az utóbbi 2-3 évben elég sok változáson ment keresztül. Mind ez idáig nem tudtunk összeköltözni, de az elmúlt időszak arról szólt, hogy jövő tavasszal vagy legkésőbb nyáron már semmi akadálya sem lesz a dolognak. Viszont van némi problémám, ami kezd eléggé kétségbeejtő lenni a számomra.


Már egyáltalán nem viselkedik velem romantikusan, évente alig 3-4 alkalommal szexelünk, havonta jó, ha 1-2-szer van petting. Én szeretném minden találkozásunkkor, ami a legtöbbször heti 2-3 napot is jelent, de a párom mindig elutasít.


Amikor már frusztrál és kibukik belőlem a dolog, veszekszünk, és legutóbb elmondta, hogy undorodik az anális szextől, kényelmetlen helyzetnek tartja az egészet, úgyhogy inkább magának veri ki pornóra, amikor nem vagyok ott nála, és szerinte nekem is ezt kéne tennem, mert "legalább gyorsan és könnyen le van tudva a gond." Az elmúlt hetekben-hónapokban többször is volt olyan, hogy szándékosan a találkozásunk előtt néhány órával verte ki azért, hogy "semmiképp se legyen probléma abból, hogy kanos", mert ő magának jobban le tudja rendezni.


Számomra a tartalmas és jó párkapcsolat alapvető feltétele, hogy a szexuális életünket is egymással éljük meg. Én vele szeretnék szexelni, nem a jobb kezemmel, nem ilyen-olyan filmekre. Ő viszont inkább a kezét és a pornót választja.


Komolyak az aggályaim. Ha összeköltözünk, lehet, hogy ugyanez fog folytatódni, és állandóan frusztrált leszek, amiért továbbra sem kapom meg a szeretetet és törődést a páromtól, akivel lassan egy évtizede együtt vagyunk és összekötjük az életünket... Vagy minden sokkal jobb lesz, és leszokik a pornófüggőségéről? Igen, függőség: egyszer ugyanis megtudtam, mi a Pornhub-felhasználóneve, és hetekig néztem, hogy mennyivel nő a megnézett videók száma. Volt olyan nap, hogy több mint 120 filmet is megnyitott. Előtte pedig 2 napot töltöttünk együtt anélkül, hogy akár csak hozzám ért volna.


Ezentúl megismerkedett a munkahelyén egy meleg kollégájával, akivel lassan többet törődik és találkozik, mint velem.


Így leírva ezeket a dolgokat az a benyomásom, hogy az egész kapcsolat kihűlt az ő részéről. Jól érzem?



2021. dec. 11. 15:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen lehet az a meleg kolléga lassan átveszi a helyed, ezért nem akar veled szexet.

Én mindenképp tovább lépnék.

2021. dec. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy nem éltek együtt , gyorsan tedd ki a szűrét. Én is ilyen helyzetbe vagyok, de így hogy közös a kecó nehezebb lépni. Januárra tervezem hogy lépek és mindent itt hagyok neki mert így gyorsabb és egyszerűbb
2021. dec. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én mondjuk magamból indlok ki és kapcsolatban nem nézek pornót, szóval már ez is fura, de megértem, ha valakinek ez oké. Ettől függetlenül én mindenképp véget vetnék, ha már maga az összeköltözés is ennyi problémát jelntett, és az elmúlt időben elhidegültebb is, akkor az azt jelenti, hogy nem a szex terén vannak drasztikus eltérések kettőtök között. Amikro valaki ennyire érdektelen a kapcsolata iránt, az egy "red flag", hogy jobb ha kiszállsz, minthogy szenvedj vele és adott esetben csak a saját lelkivilágodat tedd tönkre...
2021. dec. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 12 éve vagyunk együtt, de nem úgy, mint ti. Sajna elcsesztél az életedből egy évtizedet. Szakíts vele minél hamarabb, ha nem hajlandó a te igényeidet is figyelembe venni. Bár szerintem már jó rég kellett volna, de ezt te is tudod. Szerintem az rendben van ha kapcsolatban néznek a felek pornót, mi is nézünk, néha közösen is, de nálunk még egy évtized után is megvan a heti 5-6 szex. Néha én is elintézem magam pornóra, de nem napi x alkalommal. Ez egy kicsit már gázos. Jaj és nyuuuuuugodt lehetsz, hogy az a kolléga a jobb kéz, ami azt a bizonyos fhaszt kiveri, csak mondom. Össze ne költözz vele. Ha akarsz lelkizni, írj rám privátban. 30/f
2021. dec. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Mazsidrazsii válasza:
100%
A helyedben én nem vágynék ilyen férfival össze költözni. Ha most nem figyel rád, később még annyira nem fog, elkényelmesedett a kapcsolatban, és az is lehet hogy te túl sokáig vártál azzal hogy hangot adj a kéréseidnek. Mikor megjelenik valami probléma, hiány vagy konfliktus, azonnal kezelni kell, különben elmérgesedik.
2021. dec. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!