Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért zavarja az embereket ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja az embereket ha homoszexuális emberek jelennek meg filmekben, vagy reklámokban?

Figyelt kérdés
Itt most általánosságban kérdezném, természetesen rossz reklámok és rossz filmek is léteznek szexualitástól függetlenül de nem erre lennék kíváncsi.

2021. dec. 5. 15:31
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
12%

mert senki nem kíváncsi ezekre, de valamiért mégis nyomatják őket mindenhonnan

ha ők nem képesek elfogadni azt, hogy a hátam közepére nem kívánom őket, akkor én nekem, miért kell őket elfogadnom?

férfi létemre érthetetlen, hogy egy férfi miért szeret egy másik férfit

ott vannak a nők, ugye, a SZEBBIK nem, de ezek mégis egymás farában turkálnak

felőlem járjanak az utcán kézenfogva, de ne nyalják- falják egymást, mert gyomorforgató

persze lehet mondani, hogy akkor a heteró párok se, de miért a többség igazodjon a kisebbséghez?

2021. dec. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
24%
Sokféle vélekedés van a melegekről, de akárhogy nézzük, irreálisan sokat és indokolatlanul szerepelnek MINDENHOL.
2021. dec. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
65%
Én meleg vagyok de ez engem is zavar. Nem szeretem, amikor egy jó filmben, vagy sorozatban hirtelen lesz egy meleg jelenet a semmiből. Teljesen irreális képet mutat a melegekről, ahogy hirtelen történnek a dolgok egyik pillanatról a másikra.
2021. dec. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
14%
A meleg lepontozó kommandó megérkezett.
2021. dec. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
4%
Ez ilyen #34 es. Feltesznek egy kérdést,de ha őszintén válaszolsz,lepontoznak,pedig csak a valóságot írod.
2021. dec. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
89%

Felőlem szerepelhetnek bármelyik filmben,férfiak smárolhatnak az utcán előttem, teljesen hidegen hagy a dolog.

Csak annyi a vágyam hogy ne halljam azt a tipikus feminim affektáló hangjukat, mert a legtöbbjüktől konkrétan hányingerem van.

2021. dec. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
89%
Nincs bajom a melegekkel, de az kifejezetten kiakasztott, hogy már a Mikulás is meleg lett.
2021. dec. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!