Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az idős urakat miért vonzzák...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idős urakat miért vonzzák ennyire a fiatal 14-19 közötti fiúk?

Figyelt kérdés

2021. dec. 1. 09:20
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
82%
A banánból is jobb az friss, mint a fonnyadt.
2021. dec. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem azért, mert a fiatalokat könnyebb tanítgatni és a vágyaikat némely sráccal jobban ki tudják élni.
2021. dec. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
87%
Ez már megint csak egy általánosítás... De ha vonzzák, akkor valószínűleg a szép fiatalos bőrük, -testük miatt, főleg ha valamennyire sportosak is.
2021. dec. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
79%
Há’ me’ olyan cukik általában, nem? :) [link]
2021. dec. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
50%
Nemtudom, de elég beteg dolognak tartom
2021. dec. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
96%
Hány éveseket értesz idős urak alatt?
2021. dec. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom de nekem is tetszenek az idősebb urak :)
2021. dec. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
31%

Mert mentális sérültek. Nem élték ki magukat, hazugságban élték le az életüket, túl sokáig akartak megfelelni a társadalomnak. Maguknak is túl sokat hazudtak és nem élték meg azt, amit szerettek volna. Szóval torz gondolkodás és/vagy mentális betegség.


Mielőtt heterokkal jönne valaki, ott sem normális. Az a fiatal csaj sem épeszű, aki tőle akár 10 évvel idősebbel jön össze. De az az idős papa sem , aki fiatallal jön össze. Mindkettejük fejében gondok vannak. Az idősebb fél, mivel tapasztaltabb, ezért könnyen tudja manipulálni a fiatalabbik egyént. Kisajátítják, átverik őket, torzítják mégjobban a gondolatvilágukat és ezért nem fejlődik normálisan a személyiségük. Persze előbb-utóbb a fiatalok is idősödnek és rájönnek dolgokra, szóval utána otthagyják ezeket. Van olyan fiatal, aki szimplán az anyagiak miatt van együtt vénekkel. Sok vén meg erre büszke is. Beteges mindkét részről. Akik pl hisztizni szoktak, hogy kihasználták fiatalok és lehúzták anyagilag, azokat én kinevetem. Elég gyerek szinten kell lenni, hogy ezt ne lássa át valaki idős fejjel. Gondolom minden vén tudja, hogy egy fiatal fejében megfordul majd egy idő után, hogy a "párom" meghal nemsokára, vagy 30 évvel előbb, mint én. Ezért majd el is hagyják szépen őket. Vagy mondom, valaki szándékosan arra hajt, hogy majd örököljön tőle. Szóval vannak elég nagy gondok a fejekben összeségében.

2021. dec. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
91%
8-as: csak nem Csernus dr. vagy? :D
2021. dec. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
28%
Mert perverzek, arra gerjednek hogy a gyerek nem tudja magát megvédeni semmilyen téren velük szemben.
2021. dec. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!