Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az idős urakat miért vonzzák...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idős urakat miért vonzzák ennyire a fiatal 14-19 közötti fiúk?

Figyelt kérdés

2021. dec. 1. 09:20
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
37%
Óh, és mert tetszeleghetnek a mindentudó, tapasztalt szerepében: amit egy húszéves már nem venne be. Szóval egóhízlalás, amihez a kisfiúk eszközök.
2021. dec. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem meg mindenkinek magánügye, hogy kivel találja meg a boldogságát.
2021. dec. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
91%
Annyira "bírom", amikor némelyek azt hiszik egy idősebb férfiről, hogy ha egy tizenéves fiúval van, akkor biztosan erőszakos és gátlástalan lesz vele...
2021. dec. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 budaiz ***** válasza:
92%

8, 10 es.

Vajon hány évesek vagytok? Van tapasztalatok idősebbel? Vagdalkoztok de mindenkinek joga van eldönteni kivel érzi jol magát. Nem kell általánositani és leszolni másokat. Van olyan fiatal is aki kihasználja becsapja korabeli társát. Egy idősebb nagyobb figyelmet megértést tanusithat fiatalabb párja felé. Számos ilyem helyzet van ám.

2021. dec. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
92%

Itt egy kivétel akkor.

Engem nem vonzanak az ennyire fiatalok.


53F/a

2021. dec. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
45%

14-es. Én csak azt mondom, ami a normális gondolkodás. Egy idősebb ember, ha fiatallal kikezd, az torz gondolkodású. Ha fiatal kikezd idősebbel, az szintén nem normális. Természetesen én rendes párkapcsolatra gondolok, nem pedig kalandokra. Ha valaki párkpacsolatra keres ilyet, annak pszichológushoz kéne járnia(heterok, melegek eggyaránt). Egyébként igen, tapasztalatból is írok(Mások ostobaságát hallgatva, amikor panaszkodtak nekem vének, hogy átverték őket. Szánalmas, de meg is érdemlik a hülyék. Csak azt lehet kihasználni, aki hagyja is magát. Ha meg valaki hülye, akkor meg is érdemli, hogy pofára essen. A probléma azzal van, amikor nem tanul belőle valaki és ugyanazt a hibát elköveti többször.)


"Egy idősebb nagyobb figyelmet megértést tanusithat fiatalabb párja felé. Számos ilyem helyzet van ám."


Na szerinted vajon miért tesz így egy idős? Nem egyértelmű? Azért, mert tudja, hogy nem fog találni mást, vagy, ha igen, akkor nehezen. Illetve rájön már vénkorára a szerencsétlenje, hogy talán nem másoknak kellett volna megfelelni fiatal korában(szülők, társadalom, kollégák, stb), hanem a saját boldogságát prioritásba kellett volna helyeznie. Ezt szépen tudatalatt be akarja pótolni(torz jellem kialakul), csak annyi esze már nincs az illetőnek, hogy átlássa azt, hogy előbb elpatkol, ezért csak kihasználják őt is. Ez nem kell, hogy tudatos legyen, lehet simán tudatalatti is. Amit írtam, az nem azt jelenti csak, hogy tudatosan valaki kihasznál valakit. Egyébként sem létezik önzetlenség. Az altruizmus is egy önző magatartás, amivel mindenki növeli a fitnesz nyereségét. Pl, ha én segítek valakinek, akkor endorfin szabadul fel és boldog leszek. Én nagyon szeretek másoknak segíteni és gyakran csinálom is. De ez mind tudatalatti döntés. Mivel a szervezetemnek előnyös a segítségadás(hiszen boldog leszek tőle, ezért agyam megjutalmaz), így ezt előtérbe helyezem tudatalatt. Míg mondjuk egy szexfüggő pl a szexet fogja előtérbe helyezni, mert az is boldosághormont szabadít fel. Az agy az egy szerv, megvan a funkciója, megvannak az igényei is, hogy ki miért és hogyan cselekszik.(Pl: szociális ingerekre szüksége van az agynak, mivel evolúciósan így alakult ki. Mivel egyedül nem éltünk volna túl sokan, ezért előnyös volt a csoportos együttélés. Ennek pl az ingere a magányérzet. Magányt is érez mindenki, még az is, aki boldog.) Nem kell annyira túlbonyolítani meg túlmisztifikálni az embereket sem. Az ember is csak egy élőlény, mint bármely másik állat. Megvan mindennek a működése. Millió dolgot írhatnék még, de akkor lenne 20 oldal is és nem az én feladatom rendbe tenni mások mentális egészségét. Természesen nekem aztán édes mindegy, hogy ki mit gondol, vagy hisz. Meglehet szépen kérdezni szakembereket is, aztán annyi.

2021. dec. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
40%
Ja és még annyit, hogy nem a kor teszi az embert felnőtté, hanem a tapasztalat(fejben kell felnőni, nem testben). Hasonló a hasonló embert vonzza. Egy idős egy gyerek szintjén lehet, ha egy gyerekkel akar együtt élni. Szóval talán ezen kéne kicsit elgondolkozni, hogy valami nagyon félre ment. Felnőtt ember soha a büdös életben nem akar fiatallal együtt lenni. Sem barátság terén, kapcsolat terén meg főleg nem. Ahogyan, ha egy fiatal(pl 16 éves) nem találja a közös hangot a társai között és helyette idősebbekkel ismerkedik, az ugyanúgy nem normális és kezelendő probléma. Megvan minden kornak a maga egészséges jellembeli sémája. Az egészséges szellemi fejlődés. idős és fiatal együtt csak rombolja egymást hosszútávon. Alapból egy mentálisan ép ember nem is akar fiatallal kikezdeni. Ahogyan egy fiatal sem idősebbel. Megintcsak mondom, hogy kapcsolatról beszélek, nem 5 perces futó b*szásokról. Az aki ezt tényleg nem látja át, az pszichológiai eset. Bár már azt is milliószor leírtam, hogy ebben az országban minden 4. ember mentális beteg, tehát torz a jelleme és a gondolkodása. Toplistás mentális betegek országában ez nem meglepő. Ez alól a heterok sem kivételek, mielőtt azt gondolná bárki is. Már alapból az őszinteséget és a realitást sem tudja sok ember befogadni. Én nem köpöm magam szembe és mondom azt egy torz, egészségtelen magatartásra, hogy ez teljesen rendben van. :D Nincs rendben és ez vagy tetszik valakinek, vagy nem. Természetesen ezeknek a torzulásoknak még lehetnek gyerekkori traumák is az okai, rossz szülői kapcsolatok megélése gyerekként, stb. Nagyon összetett a dolog, itt meg úgy sem érti a fele válaszoló azt sem, hogy miről írok épp, mivel nem értenek hozzá.
2021. dec. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon sokan értjuk, amiről írsz, kedves 16-17 es válaszoló.

De azért nekem kissé "savanyú a szőlő " effektus jön le, ha nem így, van, akkor elnézést kérek.

2021. dec. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok idős , de ezzel nem értek egyet.
2021. dec. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
35%
Hát ezt írásból biztos nem fogod megállapítani. :D Én teljesen megvagyok elégedve mindennel, de meg is dolgoztam ezért. Segítséget kérni sem szégyen. Inkább kérjen azt valaki hiteles embertől, mint marhaságokban higgyen és butaságokat cselekedjen és terjesszen. A kedvencem, amikor erre büszke is valaki. Mint pl amit írtam, hogy (büszke arra, hogy eltart valakit.) Ezek beteges dolgok, de szerintem ezzel mindenki egyetért. Egyébként meg tapasztalattal és tanulással mindent le lehet szűrni a másikról. Így aztán átverni sem nagyon fognak tudni, ezért lenne érdemes mindenkinek fejleszteni magát. Alaptudás hiány van, ez a fő probléma.
2021. dec. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!