Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az idős urakat miért vonzzák...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idős urakat miért vonzzák ennyire a fiatal 14-19 közötti fiúk?

Figyelt kérdés

2021. dec. 1. 09:20
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
65%
Az, hogy ki ért velem egyet, az meg teljesen mindegy. Én nem véleményt írtam, hanem tényeket. Azért is írtam, hogy meg lehet kérdezni szakembert. Ha valaki nem ért valamihez, akkor ne kezelje tényként a gondolatait. Főleg, ha az még torz is. Az internettel is az a baj, hogy minden f*szságot engedélyeznek elterjedni. Mint pl a Lapos-Föld elmélet vagy pl homeopátiás marhaságok. Azzal sincs addig gond, míg valaki nem ír olyat, hogy "meggyógyítja a rákot", stb. Ezek bűntények, mert átb*sszák az embereket és ezeket legális módon terjesztik az emberek között. A sok butácska meg elhiszi, mert nincs semmi alaptudásuk. Vagy szilánkos tudással rendelkeznek(homeopátiás cuccok terjesztői), kiemelnek valamit, hogy milyen anyagnak milyen hatása van és ezt előadják úgy, mintha tényleg csak az lenne(Miközben semmilyen hatása nincs a legtöbbjüknek). Van pl ez a hülyeség, hogy savasodik az ember. :D Elsavasodás, vagy mi. És azt terjesztik, hogy ilyen-olyan anyag hogyan semlegesíti a savasságot. Hát, ha ez tényleg így lenne, akkor már rég döglött lenne mindenki. A pH-nk az meghatározott, ha az elsavasodna vagy lúgosodna egy kicsit is, akkor már rég nem élnénk. Szóval az egész elmélet bukott, de ebben is hisznek az emberek és terjeszthetik a termékeiket is, miközben bizonyítottan marhaság és átb*szás. Az sem világos számomra, hogy pl a sok oltásellenes hol él? Gyerekkorban is kapott mindenki épp eleget, szóval wtf? Imádom, hogy amikor egy bolond megjelenik a neten és olyan f*szágokat terjeszt, hogy autizmust okoz az oltás pl, meg ilyen marhaságok. Ebben miért hisznek mások? Számomra vicc, hogy 1 ember mondd valamit, a másik több ezer kutató meg az ellenkezőjét állítja és mégis annak az 1 szélhámosnak hisznek sokan. Miért? Mert akkora alaptudás hiány van, hogy az emberekkel el lehet hitetni minden hülyeséget. Meg kicsit sokat képzel magáról mindenki és túlságosan is fontosnak tartja magát, azért is terjed ennyi összeesküvés elmélet. Én is eltudnék itt mindenkivel hitetni dolgokat, mivel fingjuk nincs alapvető dolgokról. A mentális egészség szintén ilyen téma. Iskolákban nem is tanulunk erről, pedig a fizikai és mentális egészség csak együtt létezik. Nagykörű problémáról beszélünk, bár egyébként tényleg teljesen mindegy. Ha valaki tud gondolkodni, akkor rájön dolgokra magától is, ha meg valaki elvárja, hogy mindent helyette oldjanak meg és, hogy ölébe hullik a boldogság, azt meg elnyeli a süllyesztő és hülye marad örökké. Ezeknek a példáknak nyilván nem volt közvetlenül köze a kérdéshez sem, de alapvetően hasonló jellegű problémáról írtam. Tudás hiány van, ez a lényeg. Ahelyett, hogy hiteles emberektől kérnének segítséget mások, helyette hülyeségekben hisznek és terjesztenek és megélik. Mert ugye ebben az országban pszichológushoz járni is szégyen pl. Miközben ebben a társadalomban minden emberre ráférne egy teljes agymosás. Még arra is, aki jól érzi magát. A kormányunk sem véletlenül van hatalmon még ennyi lopás és hazudozás után. Rájöttek már rég, hogy milyen a magyar társadalom mentális egészsége és, hogy minden meg lehet tenniük büntetlenül, mert a magyarok többsége otthon ül és várja a csodát. Az is teljesen torz gondolkodás, ha valaki tényleg mástól várja azt, hogy majd megoldják pl a problémáit. A néppel is súlyos problémák vannak.
2021. dec. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
86%

Én 36 vagyok, de nekem is az ilyen fiatal fiúk jönnek be.

Fiatalok, kőkemény szerszámmal, feszes seggek, gyönyörű formás testtel.

2021. dec. 2. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
87%

8,10,...21 regény iro.

Leszolod durván azokat akik máshogy élik az életüket mint ahogy azt elképzeled azokat akik

a te magasztos szempotjaidnak nem felelnek meg. Milyen alapon osztod itt az általad vélt igazságot? Mentális betegnek bélyegzel meg embereket akik lehet boldogabbul élik életüket mint te. Esetleg neked kellene szakemberhez fordulni.

A legfontosabb amit neked is tudomásul kell venni mindenkinek joga van az életét ugy élni ahogy neki jo. Tudomásul veheted de nem szolhatod igy le őket! Tisztelet egyáltalán nincs benned mások irát. Elég ha csak a "vénember" kifejezésedre utalok.

Te egy megkeseredett ember vagy.

2021. dec. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
38%

Csak kölcsönös tisztelet létezik. :D Írásból aztán semmit nem fogsz rólam leszűrni. Boldog ember vagyok, de írtam is, hogy tettem érte.


Tényeket osztottam, nem véleményt. Nem véletlenül írtam, hogy meglehet kérdezni szakembert. Nem kell álomvilágban élni és mindenre azt mondani, hogy ez normális, meg elfogadott. Kedvenc kifogásaim, hogy "Hát nem tehetek róla, én ilyen személyiség vagyok". "Idegbeteg a párom, de nem baj, nem tehet róla, ilyenek voltak a szülei is. Bántották eleget." És akkor ezekkel le van tudva az egész és megy a felelősség hárítása másra.


Írtam egyébként azt is, hogy teszek rá, hogy ki mit gondolom, meg tesz. Én csak őszintén leírtam, hogy mi van. Ezt meg sokan nem tudják kezelni, mert élnek az álomvilágukban. Senkit sem szóltam le, de egyébként azt teszek, amit akarok. :D Mi köze hozzá bárkinek? Valóságban eszedbe nem jutna azt feltételezni rólam, hogy lenézek másokat, vagy kioktatok másokat. Nem látod sem az arcom, sem a mimikáim, és a hangsúlyt sem hallod. Szóval tévút ez a felesleges feltételezés. Ezért írtam azt is, hogy butaság tényként kezelni a jósolgatásokat, feltételezéseket, mert nem biztos, hogy úgy van. A vénember nem csúnya szó. A mentális sérült, beteg sem. Ha kimész az utcára és látod a sok lekonyult ábrázatú, búvalbaszott ábrázatú embert, azok mind mentális betegek. Ettől függetlenül én ezt nem ítélkezésből írtam, de ez az igazság. Érdemes lenne mindenkinek kicsit külföldön tölteni huzamosabb időt. Svédország, Olaszország pl teljesen jó erre. Majd mindenki meglátná, hogy teljesen megváltozik a jelleme, mivel mindenki vigyorog kb az arcodba, nem pedig k*rva anyáz, meg panaszkodik egész nap, mint ebben az országban a többség. A b*zi szót is lehet egyébként negatívan használni és pozitívan is. Minden hozzáállás kérdése. Mimóza lelkű emberkéket meg úgy is eltapossák előbb-utóbb. Tinédzser korban ez teljesen normális, mert akkor a legkérzékenyebb az ember. De azért felnőttként ilyeneken besértődni igen gáz.

2021. dec. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
44%

Ja és nem, szerintem nincs joga senkinek tönkre tenni a másik életét, illetve saját jellemére formálni másokat. Gyereket sem kéne jogot adni mindenkinek, hogy csináljon. Pl azt miért támogatják, hogy egy csoró k*rva kiszarjon 10 gyereket egy patkánylukba? Komolyan ezt kell támogatni? Miért kell azt támogatni, hogy egy megkeseredett, problémás, lelki sérült gyerekkel kell megbírkózni utána a társadalomnak? De ugyanúgy felhozhatnám a folyamatosan veszekedő párokat. Miért kell ilyeneknek gyereket vállalni? Mivel ezekkel szétroncsolják a gyerek jellemfejlődését egyébként. Azért is írtam, hogy alaptudás hiány van. Fogalma nincs az embereknek, hogy amit művelnek egymás között, hogy az hogyan hat ki a gyerek jellemfejlődésére.


Vagy szavazati joga is miért van mindenkinek? Nem beszámítható, buta emberek minek szavazhatnak? Aki egy érettségit nem tud megszerezni, az miért szavazhat bármiről is? Vagy kérdem én, egy félhulla 80 éves minek szavazhat? Miért dönthet arról, hogy pl az én életemet hogyan akarom élni, hogy a fiatalság milyen világban akar felnőni. :D

2021. dec. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon elkanyarodtunk már a fő témátol

"fél hulla 80 éves" ez a megjegyzés téged jellemez.

Ilyen emberrel nincs miről beszélnem.

2021. dec. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
39%

Nem is beszéltünk. :D Semmire sem érveltél vissza, szóval elég egyirányú "beszélgetés" volt ez. Csak próbáltad átvinni személyeskedésbe az egészet, csak sajnos nem sikerült. Tudod, csak azokat veszik komolyan, akik érdemben hozzá is tudnak szólni valamihez. Meg ismered azt a mondást gondolom, hogy "Kinek nem inge, ne vegye magára."

Egyébként meg miért, tán nem azok(félhulla)? Ezzel nem megbántani akarom őket, de attól még ez az igazság. :D Szóval én nem értek azzal egyet, hogy egy idős ember döntsön az én jövőmről. Szerintem nincs joguk hozzá, de gondolom ebben is a többség egyetért. Fel kell fogni, hogy létezik az elmúlás és ez van. Én időskoromra szívesen lemondanék a szavazati jogomról, szóval engem aztán nem érdekelne. Nem nekem kell eldönteni majd vénként(szerintem jogom sincs hozzá), hogy az akkori generációk hogyan szeretnék élni az életüket.

2021. dec. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 Oldfire ***** válasza:
100%
Engem nem vonzanak.
2021. dec. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
75%

Én 40 vagyok és tavaly nyártól 1 évig egy 16 éves sraccam jártam össze!

Sajna elköltöztek vidékre!

Rohadt jól éreztük magunkat egymással.

Sok kirandulás, programhegyek.

Tartalmas beszélgetések.

Hala isten senki nem momdja meg rólam, hogy 40 vagyok.

Akkor ezek szerint mind a ketten betegek voltunk?

2021. dec. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
52%

#29, az apja lehetnél

ez nem zavar?

mert ha nem, akkor az nagy baj

SZERINTEM

2021. dec. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!