Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Munkahelyen ti kiültök szünete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyen ti kiültök szünetekben munkatársakkal a dohányzóba vagy az ebédlőbe?

Figyelt kérdés
2021. szept. 8. 14:48
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kérdezik van-e csaj, feleség, gyerek stb mit mondtok?
2021. szept. 8. 14:48
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne ülnék ki??? A munkahelyen sem teszel némasági fogadalmat, nem szeparálod el magad a többiektől. Melegként két utad van. Vagy felvállalod magad és akkor nem kérdezik mi van a családdal, vagy nem és akkor tereled a témát, bekamuzol valami barátnő-szerűséget, vagy simán csak azt mondod, nincs mert még bulizni, élni akarok.
2021. szept. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Mindíg van, mindíg másik

Csak a melóhelyen nem mondom egybéként tudják othon, barátok család

Bár lehet a melóhelyense hülyék mivel 1-2 szál haver ismerős ismerőse de ez nem zavar, csak nálunk a főni homofób idősebb és az az elmélete hogy tüszentéssel terjed, vagy ha valaki szivárványos zázlót fog a kezébe vagy táskája van akkor elkapja, és ez komoly.

2021. szept. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez miért szexualitás témakör?:D

Én néha lementem, néha nem. Mondjuk most ez így már nem annyira téma, másfél éve vagyok home-office-ban..

2021. szept. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Kérdezik van-e csaj, feleség, gyerek stb mit mondtok?"


LOL. Azt mondom épp nincs. A heterók közt is rengeteg férfinak épp nincs csaja, felesége, gyereke.

2021. szept. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%

Kiülök és őszintén felelek egészen addig, amíg nem érzem indiszkrétnek.

És igen, a munkahelyi szex jó dolog.

2021. szept. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

4-es azert mert probalom megerteni masok hogy oldjak meg ezeket a dolgokat

6-os sehol nem volt szo munkahelyi szexrol

2021. szept. 9. 05:14
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
#7, ha nem volt szó munkahelyi szexről, akkor próbáld meg nem a szexualitás kategóriába rakni a kérdést.
2021. szept. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azert tettem a szexualis kategoriaba mert homoszexualis emberekhez szol a kerdes
2021. szept. 9. 07:56
 10/13 Béla211 ***** válasza:
100%
Kérdezték mondtam nincs. Kérdezték akkor egyedül élsz. Mondtam hogy nem a hanem a párommal. Több kérdés nem volt. 😆Leginkább zavarba jönnek először az emberek és megdöbenti őket, hogy természetesen beszélsz róla. Aztán megszokják és ők is kérdezik hova megyünk nyaralni. Meg ilyesmi.
2021. szept. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!