Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerinted ez jó ötlet? (Többi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted ez jó ötlet? (Többit lent)

Figyelt kérdés

Uni-aktív srác vagyok, 25 éves. Az '' uni '' rész nálam az orális élvezetekig terjed ki, nem szeretem az anált, ebben csak én vagyok domináns. Megismertem egy fiút, aki teljesen passzív. Szerinte férfiatlan, ha őt orálisan kényeztetem a fenekén kívül, magyarán, ha cumizom.

Sok passzív így gondolja?

A srácom nőies jellemű, de nem szereti, ha nőként kezelem. Egy csomó kérdés vetült fel bennem, tanácsot kérek. Kedvelem őt úgy, ahogy van, külsőleg és belsőleg is, de ha megkívánom őt mint férfit, csak orálisan, elutasító velem szemben. Ez normális egy passzív fiú részéről?

A nyalást nagyon élvezi és látom, hogy meredezik a cerkája, ami még inkább beindít, de nem engedi, hogy kényeztessem.

Nem tudom mi van most.

25F/Aktív



2021. aug. 16. 00:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"nem szereti, ha nőként kezelem"


miért kezelned nőként?!

2021. aug. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
4 hónap párkapcsolat azért még elég fiatal. Ahogy írtad, nem is igazán éltek még együtt. Sokkal mélyebben meg kell még ismernetek a másikat, ami se nem egyszerű, se nem gyors folyamat, főleg, ha valakinek erős negatív tapasztalatai vannak ezen a téren. Ha úgy érzed, hogy erre neked van igényed, hosszú távon el tudod képzelni vele az életedet, akkor ezért tenni kell és aktívan, de türelmesen, lépésről lépésre kölcsönösen egyre jobban meg kell nyílnotok egymás előtt. Nem kizárt, hogy egyszerűen tényleg nem szereti a dolgot, de ennél sokkal komplikáltabb is lehet. Azt javaslom, hogy légy türelmes, nyílj meg neki minél jobban, mutasd ki az érzelmeidet, éreztesd vele, hogy úgy fogadod el őt, amilyen, olyannak szereted, amilyen, bízhat benned, bármit megoszthat veled.
2021. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
80%
csak akkor lehet verni a f@át ha dörög vagy villámlik !
2021. aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy élvez el, csak a popsijával? Működik a szerszáma rendesen? (Merevedési probléma esetleg)
2021. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nem, nagyon kemény a szerszáma. Amikor k**om, látom, hogy csepeg a nektár és még keményebb lesz az intenzív pumpálástól.

Saját magának rásegít kézzel, így megy el. Én benne értelemszerűen. Védekezünk, nem kérek kisokost. 🙂

A mellét hagyja, hogy körkörözzek rajta, szopogassam, mindent enged, egyedül a farka a tiltott zóna.

2021. aug. 17. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!