Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek jó ötlet lenne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet lenne a régi tanárommal találkozni? Szerintetek a szexre megy? (lent kifejtve)

Figyelt kérdés

Van egy tanár, aki tavaly tanított a suliban, de évvége után kapott egy jobb lehetőséget és el is ment. Még pályakezdő volt, engem személy szerint az első félévben csak akkor tanított ha helyettesített, de a második félévben már volt olyan hogy heti 2x tartott az osztálynak órát. Szóval sokan találták helyesnek, de ugye senki nem gondolt többet a dologba mert tanár. Szeptembertől már nem tanított, viszont kb 1 hónapja matcheltünk Tinderen. Tudta hogy ki vagyok, emlékezett rám a suliból, de ennek ellenére elkezdtünk írogatni meg flörtölgetni. Először csak Tinderen, aztán Snapen, Instán majd Messengeren is.Megbeszéltünk egy talit szombatra és először úgy volt hogy beülünk valahova, de ugye jött ez a korlátozás. Szóval mondta hogy menjek fel a lakásába,összedob valami kaját, sörözgetünk meg ilyesmi. Azzal hogy felajánlotta hogy menjünk a lakásába kicsit elbizonytalanított,mert szerintem van rá esély hogy be fog próbálkozni. Mármint tényleg meg akarom ismerni, de kicsit furcsa érzés hogy ez a pasi valamikor tanított. Ha csak pl vacsizni mennénk az is furcsa lenne egy kicsit, de így hogy egyenesen a lakására megyek még furcsábbnak érzem. Nem tudom hogy be fog e próbálkozni, mivel tudja hogy szűz vagyok, és mondta is hogy nem is zavarja a dolog.. Szóval kétes érzéseim vannak a dologgal kapcsolatban. Szerintetek menjek el, vagy nagyon furcsa lenne az "extanárommal" randizni? Be fog próbálkozni annak ellenére hogy szűz vagyok?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

18/L


2020. nov. 11. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Ha van egy csepp esze azonnal nem ! Par tali utan mar lehetseges
2020. nov. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
igen, nagyon valószínű, hogy be fog próbálkozni....
2020. nov. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
A pasi olyan 24-25 éves kb?
2020. nov. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
A legkevesebb baj itt az extanársággal van.
2020. nov. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3

Igen, valahogy úgy.

2020. nov. 11. 20:28
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Egy huszonéves pasi oroszlánbarlangjában tinderes randiból nem kell sok fantázia ahhoz, hogy 18+ os forgatókönyv kerekedjen, szerintem ezt te is tudod.


Bajod aligha esik, nem hinném, hogy meg akarna erőszakolni... ha amúgy csak vacsiztatok volna. Én ehhez ragaszkodnék, illetve a saját határaimhoz.

2020. nov. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen mindegy, hogy régen tanárod volt, de már nem az. Most már csak egy 25 éves srác aki meg akar dugni. Csak bátran, ha tetszik!
2020. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Lazy Lover ***** válasza:
77%
Egyszer élünk ha tetszik és kívánod akkor hajrá
2020. nov. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Mióta beütött a szar, azóta eléggé korlátozottak a lehetőségek. Ennek fényében a lakás logikus és előrehaladott lépésnek számít. Ha elmész jó eséllyel közelebb kerültök egymáshoz, hiszen a hely miatt az intimitás a levegőben van. Ha lassabban szeretnéd kibontani a sztorit, mondd el neki hogy időre van szükséged. Kb ennyi. Ha nem csak a bugyid akarja lehúzni megértő lesz.
2020. nov. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha te is akarod őt, menj bele és viszonozd a közeledését. Ha az a kérdés, hogy meg akar -e dugni, a válasz egyértelmű: igen.
2020. nov. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!