Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerinted ez jó ötlet? (Többi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted ez jó ötlet? (Többit lent)

Figyelt kérdés

Uni-aktív srác vagyok, 25 éves. Az '' uni '' rész nálam az orális élvezetekig terjed ki, nem szeretem az anált, ebben csak én vagyok domináns. Megismertem egy fiút, aki teljesen passzív. Szerinte férfiatlan, ha őt orálisan kényeztetem a fenekén kívül, magyarán, ha cumizom.

Sok passzív így gondolja?

A srácom nőies jellemű, de nem szereti, ha nőként kezelem. Egy csomó kérdés vetült fel bennem, tanácsot kérek. Kedvelem őt úgy, ahogy van, külsőleg és belsőleg is, de ha megkívánom őt mint férfit, csak orálisan, elutasító velem szemben. Ez normális egy passzív fiú részéről?

A nyalást nagyon élvezi és látom, hogy meredezik a cerkája, ami még inkább beindít, de nem engedi, hogy kényeztessem.

Nem tudom mi van most.

25F/Aktív



2021. aug. 16. 00:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos vannak ilyen passzívak is, mint ahogy neked sem fér bele minden a passzív oldalon, neki semmi ami aktív...

Full passzív a srác. Ha nem tudsz lemondani a vágyaidról ezen a téren, akkor ebből nem lesz hosszú kapcsolat.

2021. aug. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Eddig uni-passzívakkal vagy unikkal voltam. Szeretem, ha van egy csepp nőiesség bennük, egy kis feminin-jellem.

Minden tanács jól jön, illetve kritika 🙂

Így tanulok, véleményeket, tapasztalatokat szűrhetek le 🙂

2021. aug. 16. 00:29
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
azt se szereti ha vered a f@szát? Vagy csak a szopást nem szereti? Mekkora van neki?
2021. aug. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nekem 17, neki kisebb, 13-as, vastag. Semmit sem szeret, sem azt, hogy a zacsit nyalom, sem azt, ha csak húzom a bőrt rajta, semmit. Ellöki a kezem. Néha van, hogy reflexből odaérintek, engedi, de a legtöbb esetben nem. Együtt lakunk, pontosabban egy házban, de külön szobában.
2021. aug. 16. 00:38
 5/15 A kérdező kommentje:

Még nem igazán nyílt meg nekem, lelkileg értve. Nem beszél a családjáról, sem az exeiről. Kicsit érzékeny típus. Szeret a középpontban lenni, amit nagyon szeretek benne. Nem rossz értelemben értem ezt, inkább úgy értem, hogy neki sokkal, de sokkal több szeretetre van szüksége, mint átlagos fiúknak.

De valamiért nem érzi belül férfinak magát, az ő önbizalmát valaki lerombolta kegyetlenül. 4 hónapja ismerjük egymást. 1 hónap után feküdtünk csak le először.

2021. aug. 16. 00:42
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy nőnek érzi magát és ezért zavarja ez az egész dolog? Csak tagadja..
2021. aug. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6-os, nehéz a bizalmába férkőzni a múltbéli sérelmei miatt.
2021. aug. 16. 01:35
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a passzív srácok többsége nem a farkát használja a szexeléskor. Sokan kimondottan szégyenlösek is. Beszéljed meg vele öszintén a dolgokat.
2021. aug. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy a múltbéli sérelmek miatt van benne komplexus, de lehet hogy csak ilyen hogy nem szereti. Ha komolyan tervezel vele akkor türelmesen próbálj beszélgetni vele és a bizalmába férkőzni. Addig ne erőltesd, ne nyúlkálj a farkához.

Sok passzív van ezzel így egyébként sérelmek nélkül is, én is. Nem része a szexnek nálam sem a farkam. De ritkán azért szoktam engedni a páromnak hogy orálozzon mert ő is igényli.

2021. aug. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. enyhén fáj is néha, ha szopják, ezért sem szeretem. Volt, akinél annyira fájt, hogy valóságos tortúrának éreztem. Dehát nem mertem megmondani, tapasztalatlan voltam.


Csak azért írom, mert még akár erről is szó lehet, szóval hogy fizikailag sem élvezi.

2021. aug. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!