Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az LMBTQ hogy áll a nemekhez,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az LMBTQ hogy áll a nemekhez, szerintük hány nem van?

Figyelt kérdés

Arra lennék még kíváncsi, hogy akinek zavaros, hogy ő milyen nemű (mármint milyennek érzi magát) annak miért zavaros? Egyáltalán akkor van több nem szerintük, és mik ezek a nemek? Miért nem elég kettő?


Nem provokálni szeretnék, csak kíváncsi és tudatlan vagyok, kérlek csak akkor válaszolj ha nem trollkodni jössz, és kérlek ne sértegessük egymást.



2021. aug. 5. 22:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
7%
Akkor én gyíknak képzelem magam...
2021. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Biológiailag két nem van, hímnemű és nőnemű. A transzexuálisoknak is megmaradnak az eredeti nemük. Legfeljebb egy megcsonkított férfi vagy nő lesz. A kromoszómáik maradnak a régiek és hormont is külső forrásból kell bevinniük. Én ezt egy személyiségzavarnak gondolom. Amivel együtt lehet élni és senkinek nem ártanak, így elfogadom.

A többi kitalált társadalmi nem(gender) vagy pszichés eredetű, vagy egyszerűen a tehetségtelen fiatalok ki akarnak valamiben tűnni, és mindenki egyedi szeretne lenni. Mindenesetre én ezt leginkább a transzokra nézve látom veszélyesnek (de a melegeknek, leszbikusoknak és biszexeknek se kedveznek), mert nevetségessé vagy éppen ellenszenvessé teszik őket!

Az LMBTQ pedig a politikai baloldal (nem, nem Gyurcsányra gondolok, hanem globális baloldalra) mozgalma, ami számomra ugyan olyan visszatetszővé kezd válni mint a feministákból lett férfigyűlölő feminácik, vagy a politikai korrektség(pc) és cancer culture.


28/mf

2021. szept. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 -remete- ***** válasza:
100%
Biológia fiu lány. De a belső tudati huzalozás miatt. Ez lehet akár egyszerre vagy váltakozó stabil egy nem. Tudati identitás határozza meg. Szerintem inkább a szexuális vágy határozza meg.
2021. nov. 26. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!