Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az LMBTQ hogy áll a nemekhez,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az LMBTQ hogy áll a nemekhez, szerintük hány nem van?

Figyelt kérdés

Arra lennék még kíváncsi, hogy akinek zavaros, hogy ő milyen nemű (mármint milyennek érzi magát) annak miért zavaros? Egyáltalán akkor van több nem szerintük, és mik ezek a nemek? Miért nem elég kettő?


Nem provokálni szeretnék, csak kíváncsi és tudatlan vagyok, kérlek csak akkor válaszolj ha nem trollkodni jössz, és kérlek ne sértegessük egymást.



2021. aug. 5. 22:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
15%
#9 kivéve amikor nem :D (lásd transzneműek)
2021. aug. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
61%

De az is biszex, aki férfi 90%-ban szereti a nőket és az is, aki 90%-ban a férfiakat. Mindkettő az.


A manapság kitalált 600 fajta szexualitás is inkább szól a feltűnősködésről, mint bármi másról. Az emberek 99%-át le lehet írni a 3 alap szexualitással, akit pedig nem (pl aszexuális) az nem is igazi szexualitás úgymond, hanem annak hiánya, vagy orvosi eset (pl "állat szexuális").

2021. aug. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
84%

#12 Én demiszexuális vagyok. Szingliként teljesen aszex (a világ legszexibb embere is elmehetne előttem, nem érdekelne)


De mély érzelmi kapcsolat hatására kialakul a romantikus és/vagy szexuális érzelem. Nekem pl. 3 évbe tellett :D Tehát semmiképp sem "sima" hetero vagyok, de nem is full aszex, mert rendszeres nemi életet élek, és élvezem is.


Mindenki egyedi. Mint mondtam, a biszex az biszex, de minden biszex egyedi.

Az almás és a barackos pite is pite, de mással van töltve, érted.

2021. aug. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is 3 van.

De engem aztán nem érdekel, hogy ki hová sorolja magát, éljen úgy ahogy jólérzi magát.

2021. aug. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
92%

szerintem több is van


de tudom, hogy én egy szimpla férfi vagyok akinek a férfiak jönnek be :D

2021. aug. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
83%
Az azért világos, hogy nem egy mozgalom mondja meg a nemek számát, hanem a biológiai tények. Tudományos dolog, nem népszavazás.
2021. aug. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
95%

Biológialig ha kukacoskodni akarok, akkor 3 nemet lehet megkülönböztetni. Férfi, nő és a hermafrodita(interszexuális). Interszexuálisoknak mindkét nemiszervük kialakul. Általában a hüvelyben található a pénisz, viszont később el kell távolítani a herét, mert leggyakrabban daganattá mutálódik.


Egyébként náluk a hormonháztartás úgy van, hogy kb 15 éves korig a férfi hormon dukál(tesztoszteron), ezért fiúként fejlődnek. 15 felett kb pedig átveszi az ösztrogén a szerepet, amitől meg elkezd nőni a mellük, stb. Hermafrodita egyébként sok más élőlénynél normálisnak tekintendő. Pl csigák. Az ember nyilván nem erre lett kitalálva, de hát ez van. Vannak ilyen hibák. Ez ugyanolyan, mint a világos szem, vagy szőke haj. Azok is csak mutációk, viszont nem befolyásolja nagy mértékben az életünket.

2021. aug. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
23%
Biológus vagyok..2 nem van..
2021. aug. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
18%
A hermafrodita egy hiba, nem egy harmadik nem. Egyszerű biológiaóra.
2021. aug. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
14%
Az LMBTQ emberek meg aktivisták nagy része azért nem egy diplomás,értelmes ember...Pláne nem Biológiát tanult..2 biológiai nem van..S több más kitalált,mondvacsinált baromság ami azonnal eltünik ha az emberi civilizáció elpusztitja magát..Megnéznék egy b.zit vagy transit a kőkorban...
2021. aug. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!