Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, mit szólnátok ahhoz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, mit szólnátok ahhoz, ha egyszercsak nem születne több meleg?

Figyelt kérdés
Bánat, öröm... szomorúság a magány miatt... megkönnyebbülés, gyermeki öröm a szenvedés, kirekesztettség csökkenése miatt.

2021. júl. 22. 10:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell terelés a Pegazusról.
2021. júl. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
92%

Látom Édes, komolyan érdekel a mi lelkivilágunk. Gyere ki kérlek a szombati Prájdra, ott őszintén elbeszélgethetnénk ilyen dolgokról.

A végén még az is lehet, hogy összemelegednénk.


Egyébként hogy értsd, mi nem terjesztjük erővel az Igét :)

2021. júl. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 jácint78 ***** válasza:
0%

nem vagyok meleg de egyutt tudok erezni azokkal akik kuzdenek az aszimilacioert...


te csak annyit tehetsz hogy megprobalsz heterokent biszexkent viselkedni akkor kevesebb lesz a szorongasod


ha veletlenul tarsat utodot nevelsz majd kimeld meg ot a rossz befolyasoktol


isten elnezi a tudatlansag idejet es turelmesen varja hogy elismerjuk hogy egyedul nem tudunk boldogulni


voltam kozel sok azonos nemuhoz de uralkodtam az erzeseimen es visszautasitottam ami lelkileg zavaros volt


ugy erzem fontos feladatom van hogy ne legyen ismet itelet az emberiseg tulzasai miatt


volna egy otletem a pride kulturajanak javitasara...

2021. júl. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
0%
Jelents te is 5-ös ezt a 4-es állatot.
2021. júl. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
5%
Én örülnék neki.
2021. júl. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék neki

Nem kéne ezen a rengeteg megaláztatáson átmennie senkinek.

2021. júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
14%
Igen, sok problémát megoldana.
2021. júl. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
12%

A gének csak 20%-ban járulnak ehhez hozzá

Nagy részben pszichológiai okok miatt lesz valaki meleg

2021. júl. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Én örülnék ha nem lennék meleg, mostanában az öngyilkosság kerülget. Mai napom olyan rossz volt, én inkább nem is mondanám.. De a lényeg az hogy egyszerűbb lenne az életem sokkal.
2021. júl. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

8-as, ez nem bizonyított. Linkelj egy megbízható tanulmányt, úgysem tudsz, mert ilyen nincs.

9-es, jobb lesz, hidd el! :D Én is átmentem ezen, ahogy közülünk rengetegen. Az én helyzetem még mindig nem oldódott meg teljesen, sőt, lehet, hogy inkább csak tovább bonyolódott, de rájöttem, hogy fölösleges ezen rágódnom. Éld az életed boldogan, mert az csak a tiéd és másnak nem lehet beleszólása. Ne akarj megfelelni mindenkinek, mert az lehetetlen. Ha valaki lenéz, mert meleg vagy, akkor vele van a baj!

Remény mindig van, még akkor is, amikor úgy érzed, hogy még az is elszállt. Nem szállt el, az mindig ott van, ott marad, akármit is teszel. Mindig, mindenhonnan vissza lehet küzdeni magunkat, csak akarni kell. Sok sikert! Neked is lehet még egy szép, boldog életed, ha teszel érte. Én is ezen rágódtam, azt hittem nincs jövőm és bár még nem érkeztem el oda, tudom, hogy meg kell majd hoznom egy fájó döntést (elmondani a családnak), de ezen túl kell tennem magam, ha máshogy tennék csak rosszabb volna.

2021. júl. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!