Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az LMBTQ hogy áll a nemekhez,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az LMBTQ hogy áll a nemekhez, szerintük hány nem van?

Figyelt kérdés

Arra lennék még kíváncsi, hogy akinek zavaros, hogy ő milyen nemű (mármint milyennek érzi magát) annak miért zavaros? Egyáltalán akkor van több nem szerintük, és mik ezek a nemek? Miért nem elég kettő?


Nem provokálni szeretnék, csak kíváncsi és tudatlan vagyok, kérlek csak akkor válaszolj ha nem trollkodni jössz, és kérlek ne sértegessük egymást.



2021. aug. 5. 22:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
62%
Hát mivel szinte hetente "feltalálnak" valami újat így a franc sem tudja már nyomon követni 😂
2021. aug. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%
több van, mint égen a csillag
2021. aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%

Pedig nem rakétatudomány!

[link]

2021. aug. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%
Kettő, én melegként is fiú vagyok aki fiúkkal van együtt :D
2021. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
59%
Kettő nem van, ezt a kromoszóma szám határozza meg.
2021. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%

A "sex" és a "gender" (magyarul nem nagyon van rá külön szó) két külön dolog.


A "sex" a fizikai nem - van a férfi és van a nő, de vannak pl. hermafroditák és hasonló mutációk, vagy épp átoperált emberek.


A "gender" már érdekesebb dolog - valaki annak érzi magát, ami a biológiai neme. Valaki másik neműnek, valaki egyiknek sem. Valakinél ez folyamatosan változik.

2021. aug. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%
Én biszexuális vagyok és szerintem két nem létezik.
2021. aug. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nincs olyan, hogy az LMBTQ meghatározza hány nem van (plusz 6-os nagyon jól leírta már egyszer, azt a részt ki is hagyom). Én személy szerint 3-at tartok érthetőnek, mondom ezt LMBTQ szeméylként.


Nő (és transz nő)

Férfi (és transz férfi)

Nem-bináris (mondhatni...minden egyéb. De aki azt mondja, hogy Ő aquagender és attól függ a neme, hogy milyen közel van és milyen típusú vízhez azt elutasítom. És ez ehhez hasonló túltolt nemeket. )

2021. aug. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%
a fiúknak kukijuk van a lányoknak meg punczijuk
2021. aug. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%

#7 Biszex vagy, de biszexből is sokféle van. Valaki a férfiakat, valaki meg a nőket részesíti előnyben. Valakinek pedig változik.

Valaki az egyik nemre vágyik jobban, de a másikkal tud elképzelni kapcsolatot, és sorolhatnám.


A nemek (genderek) is ilyesmik. Mindenki ember, és mindenki egyedi. Valaki szimplán szereti magát felcímkézni, mert így közelebb érzi önmagát - vagy így egy csoport tagjának érzi magát, aki nincs egyedül, és azért ez egy elég jó dolog :)

(nem csak LMBTQ-ról beszélek, vannak "fradisok", "kutyások", meg igazából bármi)


Nőből is van "lányosabb" és "fiúsabb", és bár mindketten nőnek identifikálják magukat, mégis mások. Erre is van címke, ezt is lehet külön nemnek hívni (a női nem változatai) - az egyén döntése, hogy szeretné-e.

2021. aug. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!