Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » SOS Szex baleset ért, mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS Szex baleset ért, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Feljött hozzám egy srác, szexuális miatt, szóval el is kezdtük a dolgot, aztán bedugtam neki a seggébe.

Egyszer felkiáltott, hogy baj van, én meg már éreztem hogy sokkal forróbb és pürésebb belül, de a hév miatt nem tudtam azonnal abbahagyni a dugást, közbe a srác meg nyomta reflexból kifelé az anyagot...

Ezután sikerült kiszednem, az egész farkam szaros volt, még a húgycső én is belöl, a srácot hazazavartam a faszba, a farkamat letöröltem, a belselyét fülpiszkálóbal tisztították aztán lemostam de nagyon belül még csíp, mit tegyek?



2021. júl. 8. 22:07
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem szánalmas volt hazazavarni úgy hogy szólt hogy állj le te meg csináltad, ha valaki jelez hogy állj annak van oka. Bunkóság volt a részedről így bánni vele, az óvszer nélküli szexhez meg gratulálok ügyes vagy így jártál 😂 Barátommal 3 éve együtt vagyunk mindig van óvszer mert bármi előfordulhat közben.
2021. júl. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
92%
Aha #21 áldozathibáztatás ! Az hogy a srác hagyta hogy megrakják koton nélkül azt se felejtsük el... mindketten hibásak.
2021. júl. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
94%

Hát beszarok!

Ilyen amúgy nincs.

2021. júl. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
11%
Ezért jobb puncit dugni.
2021. júl. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
93%
Jézusom még olvasni is borzasztó volt. Gumi nélkül SOHA nem dugunk alkalmi együttlét alatt!! Én hosszútávú kapcsolatban sem engedném anélkül! Menj el orvoshoz és imádkozz hogy ne kapj el semmi szexuális úton terjedő betegséget a partneredtől.
2021. júl. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
10%
Kedves Mindenki ! A meleg kultúra mindennapjairól olvashattunk a kérdésben. És még mi csodálkozunk.....
2021. júl. 9. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Ezért folyik még a csapból is az, hogy análozni csak gumival szabad. A végbél nem egy tiszta hely, a hiedelmekkel ellentétben még beöntés után sem.

Persze, lehet hisztizni, hogy milyen eszeveszetten fárasztó azt a gumit felhúzni, meg hogy az mekkora macera, de akkor meg ne rinyálj, ha baleset ér!

Amúgy meg...

"a hév miatt nem tudtam azonnal abbahagyni a dugást"

De. Tudtad volna, csak nem akartad. Hatalmas nagy különbség! Itt az eredménye.

Magadra vess, önző is vagy, és felelőtlen is.

2021. júl. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
#22: Áldozathibáztatás? Tehát szerinted ha valaki szól, hogy STOP, de a másik ennek ellenére dugja, akkor ki is az áldozat? Gondolkodj, mielőtt baromságokat írsz!
2021. júl. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Na, mit mondott az orvos?
2021. júl. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta, hogy tapasztalt és kimosta magát."

Te sem vagy még tapasztalt, ha random emberrel gumi nélkül dugsz.

Ha neked engedte, másnak is.

Bár ha ilyenbe belemész, akkor gondolom te sem használsz másnál sem gumit.

Ezért kell gumit húzni

2021. júl. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!