Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » SOS Szex baleset ért, mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS Szex baleset ért, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Feljött hozzám egy srác, szexuális miatt, szóval el is kezdtük a dolgot, aztán bedugtam neki a seggébe.

Egyszer felkiáltott, hogy baj van, én meg már éreztem hogy sokkal forróbb és pürésebb belül, de a hév miatt nem tudtam azonnal abbahagyni a dugást, közbe a srác meg nyomta reflexból kifelé az anyagot...

Ezután sikerült kiszednem, az egész farkam szaros volt, még a húgycső én is belöl, a srácot hazazavartam a faszba, a farkamat letöröltem, a belselyét fülpiszkálóbal tisztították aztán lemostam de nagyon belül még csíp, mit tegyek?



2021. júl. 8. 22:07
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
94%

Igyál sokat, hogy vizelj, és lemosódjon a húgycsöved.


De nem tudom mit vársz, belefostak a farkadba, ebből mindenképp gyulladás lesz. :( Én is elmennék orvoshoz a helyedben.

2021. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok vizet kell inni, hogy pisiltessen minél többet, ezáltal tisztul.

Fülpiszkálóval nem kéne nyomdosni, azzal még nagyobb bajt is csinálhatsz, ha bennebb sikerül tolni, maradj a víznél.

De amúgy nagyon szemét vagy, hogy a kérése ellenére sem hagytad abba, aztán hazazavarod. Itt te voltál a hibás. Kimosás után is lehet baleset, főleg ha durva vagy. Velem is előfordult, de megálltunk. Bunkó, érzéketlen alak vagy.

2021. júl. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
hát béna vagy, meg kell hagyni, paraszt is, gumi nélkül, ej, nem a legélesebb kés vagy a fiókban, igaz?:DD
2021. júl. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
95%

:--D oh istenem, én meg majdnem bepisiltem amikro ezt olvastam XD várj, jól értem hogy konkrétan kifosta a farkadat? te meg tömködted vissza? :D Remélem nem fogják törölni (jaj istenm, törölni :D) ezt a kérdést soha.

Viccet félretéve , szeritnem is jól ki kell hugyálnod magad , vagy ha olyan a tusolófejed ami vékony sugárban is tud spriccelni (jaj ne beszarok, spriccelni XD) akkor azzal kitudod esetleg tisztítani, jókiszívni mint a kígyómérget nem tudom hogy lehet-e...

2021. júl. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
A kérésére abbahagytam, csak nem tudtam azonnal tudatosan abbahagyni. De köszönöm a tanácsokat, megfogadom őket.
2021. júl. 8. 22:54
 16/37 anonim ***** válasza:
77%
Kár volt elküldeni a srácot, megkérhetted volna, hogy szívkodja ki, amit belerakott. :D
2021. júl. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
89%
amúgy ja, ha már kifosta magát, akkor üreben megrakhattad volna ...
2021. júl. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát bástya, ha direkt kérte hogy hagyd abba te meg azért is folytattad letojva mit gondol a másik akkor meg is érdemled 😅

Egyébként meg rendszeres tesztelést javasolnék ha olyan hülye vagy hogy gumi nélkül dugsz alkalmiban. A húgycsövet meg ne tisztítsd fülpiszkálóval mert felsérted a húgycsövet annak meg csúnya gyulladás lesz a vége. Alaposan most meg és igyál sok vizet, hogy minél többet tudj vizelni. Ettől még a sima emésztőbaciktól is kaphatsz egy pofás kis alsó húgyúti fertőzést akkor is ha semmilyen STD-je nem volt a partnerednek.

2021. júl. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
94%
Mindig használj gumit! MINDIG!
2021. júl. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
95%

Én is azt javasolnám, hogy ne piszkáld semmivel a fütyköst. Nehogy megsértsd. Inkább próbálj minél többet pisilni. Belülről ha bele is ment, azt nyomja ki.

A másik. A sráctól, akit dugtál legalább kérj egy bocsánatot. Hisz te nem húztad ki amikor szólt. Gondolj bele ő most mit érezhet. Milyen kellemetlen lehet ez neki. Egy ilyen dolog miatt én nem zavarnám el egyből. Ettől még lehet tök jó partner.

2021. júl. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!