Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » SOS Szex baleset ért, mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS Szex baleset ért, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Feljött hozzám egy srác, szexuális miatt, szóval el is kezdtük a dolgot, aztán bedugtam neki a seggébe.

Egyszer felkiáltott, hogy baj van, én meg már éreztem hogy sokkal forróbb és pürésebb belül, de a hév miatt nem tudtam azonnal abbahagyni a dugást, közbe a srác meg nyomta reflexból kifelé az anyagot...

Ezután sikerült kiszednem, az egész farkam szaros volt, még a húgycső én is belöl, a srácot hazazavartam a faszba, a farkamat letöröltem, a belselyét fülpiszkálóbal tisztították aztán lemostam de nagyon belül még csíp, mit tegyek?



2021. júl. 8. 22:07
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
neeeeeeee XDDDD
2021. júl. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

#26 Légyszi ne általánosíts alaptalanul... A heteroktol is lehet ugyanúgy ilyen kellemetlen "baleseteket" hallani, sőt akár még többet is. Nem szabad egy ember miatt leírni egy egész közösséget, mert nem mindannyian vagyunk ennyire felelőtlenek!

Egyébként őszintén szólva eléggé ijesztő ilyeneket olvasni, még így fiatal szűz melegként... 😅

Alkalminál (ha akarnék olyat) alap a gumi, de tényleg akkor is kell ha már több éves monogám kapcsolatban vagy?

2021. júl. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Az orvos vett tőlem vér, vizelet és szövet mintát, húgycső gyulladásra gyanakszik.

Egyébként nekem ez az első dugásom volt és az utolsó is, igen én is hibás vagyok, de vannak pillanatok, amikor az ember irányítását átveszik az ösztönök

2021. júl. 9. 15:26
 34/37 anonim ***** válasza:
83%

Azért ez miatt ne hagyd abba a szexet. Nem olyan nagy katasztrófa. Ne hagyd magad senkinek sem befolyásolni.

Ez meg történt, már a múlt.

Maximum a következő alkalommal húzz gumit, és figyelj jobban a partneredre. Ha szól, hogy álj, akkor álj.

De egy ilyen kis baleset ne vegye el a kedved. 🙂

2021. júl. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
92%
Illetve a partneredtől szerintem kérj bocsánatot, beszéld ezt meg vele. Neked is, és neki is jobb lenne
2021. júl. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez egy troll kérdés, de.. Mindegy, kedves heteroszexuális pajtást is lefröcskölte a csaja ugyanígy. Neki nem lett semmi baja. Odateszem, monogám pár voltak, egyikük sem volt nemibeteg. Idegeneket nem kellene gumi nélkül dugj.
2021. júl. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

Majd az első hólyag tükrözés után megtanulod.

jobbulást

2021. júl. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!