Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vajon apám valaha eltudja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon apám valaha eltudja fogadni, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy kamaszként elváltak a szüleim, anyámmal éltem együtt, mielőtt még elköltöztem. 4 éve vallottam be apámnak, már akkor is sok konfliktus volt belőle, és csak részben változott ez. Most is szóvá teszi, hogy reméli egy nap ez változni fog. Plusz szerinte sokkal boldogabb lennék, ha egy nővel élek együtt. Többször beszéltünk erről és nem sikerült ezt megoldani.

Anyámmal szerencsére sokkal jobb a kapcsolat ő elfogadta egy kis idő múlva.

24F



2021. jún. 14. 22:27
1 2
 11/11 -remete- ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz fel a fejjel. Egyenértékü vagy a másikkal csak nem hetero az érdeklődésed ennyi.
2021. jún. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!