Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez nagyon nyomulós így, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon nyomulós így, vagy csak határozott/talpraesett?

Figyelt kérdés

Amikor kijön egy match, ráírok ha közel lakik, kb ilyen szöveggel:


"Szia! Látom közel laksz. Nincs kedved meginni egy kávét vagy sört?"


Szóval hogy nem az a szia-mizu, hanem azonnal meginvitálom egy személyes talira, ha már így fotók és leírás alapján kölcsönösnek tűnik az érdeklődés.



2021. máj. 31. 01:00
A kérdező szavazást indított:
Ez simán belefér. / Tetszik.
Kapkodó. / Nem szimpi.
58 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Én nem szeretem a fölösleges, értelmetlen beszélgetéseket. Ez így egész jó. Ha tetszel neki igent mond.
2021. máj. 31. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
A találkozás itt meg kicsit korai, oké hogy a szimpátia megvan, de emberileg semennyire nem ismer, honnan tudja, hogy érdemes is veled találkozni? Én erre biztosan kihátrálnék, ha élből személyesre hívnak
2021. máj. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Hát, én még beszélnék vele 2 sort személyes tali elött. Tényleg nem sokat, csakhogy azért le tudd szűrni a srácot hogy nagyjából milyen a természete. Én azt mondanám hogy kissé korai.
2021. máj. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont tegnap irt rám így egy srác hogy egy kv? igent mondtam, miért ne.
2021. máj. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem teljesen oké. Én is már jobban szeretem, ha hamar megesik a találkozó. :D Úgyis csak abból lehet szűrni dolgokat a másikról, nem a neten.
2021. máj. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, hogy egyszerre mindkettő. Elismerem, talpraesett így indítani, de lehet van olyan, aki nyomulásnak érzi. :D


Az, hogy nem a "szia mizu?" felvetéssel indítasz, az mindenképpen dicséretes. De hasonlóan az előttem szólóhoz, lehet hogy egy kis ismerkedéssel kezdeném. "Szia! Ez meg ez vagyok, ezt, meg azt szeretem csinálni. Rólad mit lehet tudni? Mivel foglalkozol?" Aztán pár üzenetváltás után jöhet a kávé :D

2021. máj. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Én szeretem ha valaki így nyit. Ugyanakkor még kezdőként kicsit félénk vagyok, így ha nem is sokáig de egy kis ideig szeretek beszélgetni üzenetben ☺️
2021. jún. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Belefér..Én nyiltan megkérdem mikor talizzunk s aktiv vagy passziv..S ki vigye a gumit..
2021. jún. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

Ez semmi..

Én úgy indítok hogy Mikor és hol?

2021. jún. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!