Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Nektek is vonzó egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek is vonzó egy olyan nő, aki határozott, magabiztos, talpraesett, tudja mit akar, vagy csak a nők szeretik az ilyen férfiakat?

Figyelt kérdés

2020. jún. 30. 13:54
A kérdező szavazást indított:
Csak és kizárólag ilyen nővel vagyok hajlandó összejönni
Nagyon örülnék, ha ilyen lenne a barátnőm
Jó lenne, de nem a világvége ha nem ilyen
Nem annyira jönnek be nőben ezek a tulajdonságok, inkább ne legyen ilyen
Egyenesen taszítanak az ilyen nők
18 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

Alapvetően bejönne (szeretem, ha egy nő tud gondolkodni, és próbál egy lépéssel előttem járni), de sajnos ezek a tulajdonságok a karrierista nőkre jellemzők, akik a munkájuknak élnek, és nem lehet velük családot tervezni (amit meg én szeretnék).

29/F

2020. jún. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Én imádom az ilyet. Nekem egy határozott inkább karrierista nő kéne akinek fontos a kapcsolata is de a karrierével kapcsolatban sokkal többet akar mint egy átlag nő. Mondjuk pl egy mérnök nő aki nagyon sokra akarja vinni a szakmájában. Szerintem az szexi! Én is akarok családot mint az első de egy olyan nő mellett lenne a legjobb mint amit leírtam fentebb. Az is bejön ha egy nő olyan szakra megy az egyetemen ami férfias szak. És nem a Nemzeti Közszolgálati Egyetemre gondolok aki rendőrnek vagy hasonlónak akar menni hanem ha BME mérnök vagy hasonló. 23F
2020. jún. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Az a helyzet, hogy ezek olyan személyiségi tulajdonságok amik minden létező emberben szerepelhetnének.


Nem csak nőkben , nem csak férfiakban, hanem mindenkiben.

2020. jún. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

Csak egy ilyen nő lesz egyenlő társad az életben. Rendben van az önbecsülésem, nincs rá szükségem, hogy elnyomjak valakit vagy okosabb legyek.

Nekem is fontos a karrier, haladni akarok és ezt nem lehet egy buta, teszetosza kislány mellett. Nem szeretnék én mindent beletenni a kapcsolatba, a 50-50 sokkal jobban tetszik.

Nem hiszem, hogy egy olyan nővel tudnék közös jövőt építeni aki azt se tudja mit akar vagy gyenge, buta, félénk megszerezni. Családot szintén soha nem terveznék olyan nővel aki nem tud előtte egy biztos karriert építeni és nincsenek céljai, a gyermekem elé nem ilyen példát szeretnék.

2020. jún. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Nekem nagyon bejönnek az ilyen nők.
2020. jún. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
29%
4-es, te nagyon buta lehetsz. Azok szoktak ilyen önmarketing szöveget lenyomni, akik csak ehhez értenek.
2020. júl. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!